Eternity – nowe grafiki obszarów, boskich pomiotów i druidów

Siedemdziesiąta druga aktualizacja Pillars of Eternity prezentuje nowe grafiki obszarów, zwierzęcych form druidów oraz boskich pomiotów śmierci i ziemi. Ponadto zespół Obsidian przypomina o ważnych ankietach na Portalu Donatorów.

Źródło: Death Godlike and Expected Ship Date

Aktualizacja autorstwa Rose Gomez, młodszej producentki

Cześć wszystkim! Nazywam się Rose Gomez i jestem nową producentką Pillars of Eternity. Będę się zajmować różnymi kwestiami związanymi z Kickstarterem. W Obsidian Ent. pracuję łącznie ponad 3 lata, podczas których brałam udział w produkcji South Park: The Stick of Truth oraz dodatków do Fallout: New Vegas.

W dzisiejszej aktualizacji zaprezentujemy wam nowy model postaci, nowy obszar oraz grafiki koncepcyjne. Na wstępie chciałam jeszcze dodać, że planowana na zimę 2014 r. premiera PoE pozostaje jak najbardziej realnym terminem – przygotujcie się na to, że jeszcze w tym roku gra trafi do waszych rąk.

Następna aktualizacja poświęcona będzie historii świata Pillars of Eternity, a napisze ją Eric Fenstermaker.

Cele finansowe

Po wielu dyskusjach i rozważaniach nad przeprowadzoną wcześniej ankietą zdecydowaliśmy, że nie będziemy wprowadzać nowych celów finansowych.

Ankiety

Nasi designerzy wdrażają już projekty nadesłane przez donatorów, którzy wykupili możliwość wprowadzenia do gry własnych treści. Jeżeli jest wśród was ktoś, kto ciągle nie dostarczył wypełnionej ankiety, najwyższa pora, by brać się do dzieła – ostateczny termin to 31 marca. Nie jesteśmy w stanie zapewnić, że treści nadesłane zbyt późno znajdą się w grze – dotyczy to projektów karczm, drużyn, portretów, NPCów oraz przedmiotów/broni. Ankiety można wypełnić naPortalu Donatorów, po podaniu pozostałych szczegółów zamówienia – znajdują się one w zakładce Ankiety [Surveys]. Wszystkich, którzy nie są pewni, czy stworzony przez nich projekt dobrze wpisze się w realia PoE zachęcam do odwiedzenia oficjalnej Wiki gry.

Postacie

Poniżej prezentujemy najnowsze warianty „rasy” boskich pomiotów [godlike]: model stworzony przez Dimitrija i grafikę koncepcyjną Poliny. Jak już wcześniej pisaliśmy, boskie pomioty to istoty, które zostały przed narodzinami „pobłogosławione” przez któreś z bóstw. Ich dziedzictwo manifestuje się na różne sposoby ‒ w przypadku pomiotów bóstw śmierci są to dziwaczne rogi i spowijająca ich oblicza aura mroku.


Pomiot bóstw śmierci [death godlike]Warianty portretów pomiotu bóstw ziemi [earth godlike]


Obszary

Przedstawiamy pierwszą z nowych lokacji ‒ kuźnię, autorstwa Holly Prado.


Wnętrze kuźni


Kolejna lokacja to obszar zwany Darem Ondry [ang. Ondra’s Gift] wykonany przez April Giron. To wciąż wersja robocza.


Wnętrze Daru Ondry


Oba obszary pełne są wielu ciekawych szczegółów, które możecie zobaczyć w wyższej rozdzielczości.

Druidzi

W Pillars of Eternity druidzi będą mieli możliwości przybierania zwierzęcych postaci. Początkowo będą mieć dostęp do niewielu form, ale w trakcie gry nauczą się przybierać inne. Jedną z nich będzie postać kota, przedstawiona na szkicu Poliny.


Koncept kociej postaci DruidaDruid w kociej postaci ‒ oteksturowany model, wyrenderowany w silniku gry.


To już cała aktualizacja Pillars of Eternity.