Labirynt Gracza

W labiryncie gracza spoczywa nasz zaginiony dziennik. Aby się do niego dostać, musimy rozzłościć władczynię Sigil. Możemy to zrobić na kilka sposobów: bawiąc się jej szmacianą lalką (towar ze sklepu Vrisziki), zabijając dłonie Pani – Dabusy, bądź dołączając do kościoła Aoskara (możemy to uczynić u Aoli w Alei Węgłów – bardzo skuteczna metoda).

 

Zaginiony Dziennik

Dziennik znajduje się w miejscu oznaczonym kolorem czerwonym.Jeżeli chcemy uciec z labiryntu, musimy wejść do portalu w miejscu oznaczonym cyfrą [1] – zostaniemy przeniesieni w okolicę łuku [2]. Nie przechodząc żadnego portalu, musimy udać się z powrotem do portalu [1]. Pojawimy się w odrębnej części labiryntu, a przed sobą zobaczymy ostatni portal prowadzący do Sigil.


Pani Bólu zabierze do labiryntu wyłącznie Bezimiennego. Dlatego jeżeli podróżowaliśmy z towarzyszami, znajdziemy ich w miejscu, w którym ostatni raz z nimi przebywaliśmy (dla przykładu, jeżeli Pani schwytała nas podczas przechodzenia z Ulu do Alei Węgłów, towarzysze będą czekać w Ulu).