Eternity – nowy portal, Arcanum i Tormentowe fanarty

Przed nami krótki update techniczny od Darrena Monahana, kolejna odsłona potyczek Chrisa z Arcanum oraz mała graficzna niespodzianka.

Q: Kiedy uruchomicie stronę realizacji zamówień?

A: Jestem właśnie w trakcie tworzenia całkowicie nowego portalu P:E, na którym znajdziecie m.in. moduł realizacji zamówień, kanał RSS (wiele osób o niego prosiło), a także informacje i grafiki ze świata Eternity. Strona pomieści wszystkie dotychczas opublikowane wiadomości na temat ras, klas, bóstw itd., i będzie się stale rozwijać. Jest przy niej jednak mnóstwo pracy ‒ zwłaszcza dla jednego człowieka ‒ dlatego uruchomienia możecie się spodziewać dopiero za kilka tygodni.

Q: Wykupiłem/-am możliwość stworzenia własnego przedmiotu/postaci/lokacji. Kiedy mogę nadesłać swój projekt?

A: Dużo ostatnio dyskutowaliśmy na ten temat i zaczynamy już tworzyć odpowiednie formularze. Chcemy dać wam możliwość przesyłania projektów bezpośrednio na stronę realizacji zamówień oraz aktualizowania ich w dowolnej chwili (zmiany można będzie wprowadzać do momentu, kiedy zaczniemy rozsyłać teksty do tłumaczenia ‒ później wiązałoby się to z dużymi kosztami). W ciągu najbliższych tygodni Adam podzieli się z wami bardziej szczegółowymi informacjami. Ważne jest, abyście w procesie tworzenia mogli oprzeć się na wystarczającej ilości wiedzy o naszym świecie i jego historii ‒ wszystko to już wkrótce znajdziecie na naszym portalu Eternity.

Zagrajmy w Arcanum: Sezon 0

Chris wziął sobie do serca komentarze, jakie zostawiliście pod odcinkiem pilotowym jego let’s playa i powraca z kolejną porcją filmików nagranych w większej rozdzielczości, w mniej skrzypiącym fotelu, z mniejszą ilością bluzgów i utarczek słownych z Virgilem ‒ za to z całą masą wilków.

 

 

Na koniec coś dla uczczenia rozpoczęcia kampanii nowego Tormenta… Kilka pięknych fanowskich wariacji na temat jego poprzednika, autorstwa Johna Crowcrafta.