Pillars of Eternity ‒ wysyłka i kolekcjonerski przewodnik strategiczny

W krótkiej aktualizacji Eternity poznacie wyniki ostatniego głosowania oraz zawartość przewodnika strategicznego.


Źródło: Shipping and Strategy Guide


Wyniki głosowania

Po pierwsze, chcemy podziękować wszystkim donatorom, którzy wzięli udział w ankiecie. Prawie 75% z was opowiedziało się za opcją wysyłki materialnych nagród w terminie premiery i późniejszego dostarczenia płyt z grą. Tak też zrobimy.

Część donatorów pyta nas o możliwość rezygnacji z tej opcji i otrzymania całości przesyłki w późniejszym terminie, kilka tygodni po premierze gry. W obecnej chwili nie wiemy, czy uda nam się dodać takie rozwiązanie, ale prowadzimy rozmowy z Paradoxem. Na dzień dzisiejszy obowiązuje wersja, która zwyciężyła w głosowaniu.

Kolekcjonerski przewodnik strategiczny Prima GamesPrzewodnik strategiczny to owoc naszej współpracy z Prima Games ‒ zostanie wydany zarówno w wersji cyfrowej, jak i papierowej. Pillars of Eternity to obszerna gra, lecz dzięki przewodnikowi nie umknie wam nawet najdrobniejszy detal. Książka będzie zawierać następujące działy:

  • wątek główny ‒ obszerny poradnik przejścia wątku głównego;
  • zadania poboczne ‒ spis questów dodatkowych;
  • atlas ‒ mapy wszystkich ważnych lokacji Eory;
  • rozwój postaci ‒ opis tworzenia bohatera oraz porady dotyczące rozdzielania punktów dla atrybutów i umiejętności;
  • osiągnięcia, sekrety i specjalne premie.

W poradniku znajdziecie także sekcję podziękowań. Jeżeli wsparliście projekt na poziomie zapewniającym wam miejsce w napisach, swoje imię znajdziecie również na kartach książki. Ponadto do drukowanych kopii przewodnika dołączony zostanie kod umożliwiający pobranie wersji cyfrowej przystosowanej do wszystkich rodzajów urządzeń.

Przewodnik można zamówić w przedsprzedaży.

Ostatnia informacja: zespół Pillars of Eternity (a dokładniej Josh, Tim, Adam, Chris i Shane) pojawi się 7 marca na targach PAX East w Bostonie.

Kilka nowych screenów