Frakcja Czuciowców

Dołączyć do Stronnictwa Doznań możemy za sprawą Drzazgi. Mężczyzna przebywa w Miejskim Gmachu Rozrywki.

Według Czuciowców multiuniwersum poznajemy przez zmysły – jedyny dowód egzystencji. Bez doświadczenia, bez odczuć, nie istniejemy. Jeżeli skurl nie może posmakować zupy, wówczas to nie jest zupa. Jedynym sposobem, by wiedzieć cokolwiek, jest odczuć to poprzez zmysły.

Spójrz, to nie jest takie trudne. Co jest prawdziwsze, opis róży, czy sama róża? Tylko szaleniec wybrałby opis, który nie jest prawdziwy. Nie posiada zapachu, cierni, koloru. Wybór róży jest prawdziwy, a sposobem zrozumienia go jest doświadczenie. Zmysły są jedynym sposobem, by poznać wszechświat.

Wiedząc to, multiuniwersum ma limity, a ciało może doświadczyć wszystkiego. Ciało musi odczuć intensywność, odkryć złożoność. Nie żłop jedynie wina – odkryj w nim wszystkie smaki. Zanim skurl obejrzy się za siebie, pozna różnicę między arboreańskim i ysgardiańskim winem, pozna rocznik, a nawet rodzaj wina. Tylko wtedy sekrety wieloświata stają się przejrzyste.

[1] Drzazga

Jak dołączyć do Stronnictwa Doznań?

[1] Drzazga jest odźwiernym i królem-kapłanem Ur. Bez szczególnych wymagań i żądań przyjmie nas w szeregi Stronnictwa Doznań. Przystępując do frakcji Czuciowców, uzyskamy dostęp do sklepu (ze zwojami i amuletami), Drzazga eskortuje nas również do prywatnego i publicznego sensorium, jeśli wyrazimy taką chęć.

Inne frakcje