Torment – system zamówień i podręczniki Numenery

Ważna informacja dla osób, które wsparły Tormenta na Kickstarterze: podstawowe dane dotyczące zamówień zostały już wprowadzone do systemu, a ich poprawność można sprawdzić po zarejestrowaniu/zalogowaniu się na oficjalnym portalu ToN.

Przy rejestracji należy podać ten sam adres e-mail, który został użyty do uiszczenia wpłaty przez Kickstarter/PayPal. Dodatkowe funkcje, jak uzupełnianie informacji o dodatkach i zarządzenie zamówieniem, zostaną dodane w przyszłości.

Jednocześnie inXile zwraca się z prośbą do donatorów o szybkie uzupełnienie na stronie danych adresowych potrzebnych do realizacji zamówień. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które zdecydowały się na poziom nagród zawierający Przewodnik Gracza lub Podręcznik do systemu Numenera (dotyczy to poziomu 75 USD oraz poziomów nagród cyfrowych 125 USD+ i nagród materialnych 250 USD+). W związku ze zbliżającą się sierpniową premierą systemu, składanie zamówień na w/w poziomy zostanie zamknięte 19 lipca, a lista adresów do wysyłki książek powinna być jak najszybciej kompletna.