Torment ‒ wspomnienia z Gamescom 2016, nowy zwiastun

Witajcie, Wygnańcy! W najnowszej aktualizacji zespół T:ToN podzielił się wrażeniami z targów Gamescom 2016 w Kolonii. Wizyta w Niemczech była dla nich bardzo udana.

Po autografy i zdjęcia zgłosiła się rzesza fanów, po wywiady z projektantami prasa, a sam T:ToN otrzymał kilka nagród i nominacji na najlepszą grę RPG. Twórcy byli również zachwyceni stanowiskiem przygotowanym przez Techland, który m.in. zatrudnił profesjonalnych cosplayerów. Wspomnienia z targów zespół zebrał w krótki klip, który możecie zobaczyć poniżej:W aktualizacji wypowiedzieli się również Adam Heine i Joby Bednar, którzy odpowiedzialni byli za uczczenie kilku tysięcy donatorów. Było to interesujące wyzwanie ze względu na ich ogromną liczbę i ograniczenia narzucane przez silnik gry. Z szeregu propozycji wybrali strukturę plastra miodu, która umożliwiła im wydajne rozmieszczenie 625 grobów, w których będzie można znaleźć epitafia poświęcone poszczególnym donatorom. W ten sposób narodziło się Nekropolis, o którym możecie więcej poczytać w samej aktualizacji:

Zaktualizowaliśmy dziennik #58

Jeśli jesteście zainteresowani fizycznymi nagrodami (np. albumem z grafikami koncepcyjnymi), to wpłaty należy dokonać do końca września, ponieważ twórcy chcieliby ostatecznie zamknąć listę.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowego trailera od Techlandu. Wprowadza on w Dziewiąty Świat i T:ToN, tłumacząc przy okazji cel i wizję gry. W klipie znajdziecie również mały, polski akcent, który bardzo doceniamy.