Jakie nagrody czekają nas w kampanii kickstarter Tides of Numenera?

Ekipa inXile pięknie dziękuje za propozycje związane z kampanią kickstarter i prezentuje planowane poziomy nagród. Dzięki komentarzom społeczności zespół odpowiedzialny za nową Udrękę wybrał formy nagród najlepiej odwzorowujące zainteresowania samych graczy.

Oprócz cyfrowych wersji gier, książek, plakatów i podręczników, znalazło się miejsce na kilka ciekawostek jak rzeźba, telefoniczne podziękowania od Briana Fargo czy zaproszenie na imprezę. Zacznijmy jednak od początku.

$25 Wersja Cyfrowa – Uczony (Nielimitowana)

Gra w formie cyfrowej, cyfrowy poradnik do gry. W podziękowaniu za wiarę i zaufanie w nasz projekt, cena gry będzie znacznie mniejsza w porównaniu do premiery.

$35 – Wersja Cyfrowa – Patron Sztuki (Nielimitowana)

Gra w formie cyfrowej, cyfrowy poradnik do gry, cyfrowa ścieżka dźwiękowa [feat. Mark Morgan] (mp3, FLAC), cyfrowa książka z koncept artami.

$50 – Wersja Cyfrowa – Poszukiwacz Wiedzy (Nielimitowana)

Podobnie jak w poprzednim poziomie nagród, z dodatkiem cyfrowej wersji mapy, cyfrowej wersji kompilacji nowel Udręki (Colina McComba, Adama Heine-a, Raya Vallese), wysokiej jakości cyfrowe koncept arty.

$75 – Wersja Cyfrowa – Poszukiwacz Numenery (Limit: 2000)

Podobnie jak Poszukiwacz Wiedzy, z dodatkiem cyfrowego podręcznika gracza Numenery i dostępem do beta testów.

Podziękowania w tzw. „game credits”.

$95 – Kolekcjoner Dziwactw (Limit: pierwsze 1000 osób)

Nagrody podobne jak w przypadku Poszukiwacza Wiedzy z dodatkiem podziękowania w „game credit” oraz: limitowana wersja gry, w której znajdziecie DVD (wszystkie platformy), klasyczny, drukowany poradnik, płócienną mapę, książkę z koncept artami, cd ze ścieżką dźwiękową, grę w wersji cyfrowej, cyfrowy poradnik, cyfrową mapę.

$110 Kolekcjoner Dziwactw (Limit: 2000)

Podobnie jak w przypadku poprzedniego poziomu, jeżeli ktoś nie załapie się w pierwszy tysiąc osób, które go wybiorą.

$125 – Wersja Cyfrowa – Uczony Numenery (Limit: 1000)

Podobnie jak Poszukiwacz Numenery z dodatkiem cyfrowego Podręcznika Numenery (kolor, 416 stron), dostęp do testów alpha i beta. (osoby, które wsparły finansowo Numenerę mogą zamienić wersję cyfrową na Wasteland 2, zamiast podręcznika Numenery)

$250 – Kolekcjoner Szyfrów (Limit: 500)

Podobnie jak Kolekcjoner Dziwactw + kompilacja drukowanych nowel (McComb, Heine, Vallese), podręcznik Numenery w ciężkiej oprawie (kolor, 416 stron), drukowany podręcznik gracza do Numenery, cyfrowa wersja Wasteland 2, dostęp do alpha i beta testów.

$350 – Wersja Cyfrowa – Historyk Numenery (Limit: 200)

Nagrody podobnie jak w przypadku Uczonego Numenery z dodatkiem: napisz własny opis przedmiotu i historię dla przedmiotu określonego przez zespół Tormenta (treść zostanie dodana za zgodą zespółu i zostanie edytowana przez Raya Valesse).

Zostaniesz wspomniany w game credits (zakładka „Dodatkowy design”), twoje imię i epitafium znajdzie się w Dolinie Zmarłych Bohaterów (Valley of Dead Heroes)

$500 Kolekcjoner Artefaktów (Limit: 100)

Podobnie jak Kolekcjoner Szyfrów, z dodatkiem edycji limitowanej gry podpisanej przez Briana Fargo, Kevina Saundersa, Colina McComba i Monte Cook-a oraz zespołu. Drukowana kompilacja nowel podpisana przez autorów oraz mapę naścienną wielkości gobelinu (tapestry-sized wall map? ;)).

Podręcznik gracza i podręcznik w ciężkiej oprawie do Numenery podpisany przez Monte Cook-a.

Podziękowania w game credit (poziom artefaktów), Twoje imię i epitafium w Dolinie Zmarłych Bohaterów.

$750 Zaprojektuj przedmiot (Limit: 100)

Podobnie jak Kolekcjoner Artefaktów + zaprojektuj przedmiot, wybierając z spośród możliwości stworzonych przez zespół, wybierzesz przedmiot, skonkretyzujesz aspekty jego projektu (w ramach pewnych norm) i opiszesz jego imię oraz opis (za potwierdzeniem i edycją Raya Vallese).

Pojawisz się w game credits (Dodatkowy Design), z wzmianką o przedmiocie który zaprojektowałeś. Twoje imię i epitafium pojawi się w Dolinie Zmarłych Bohaterów.

$1000 Zaprojektuj NPC’a (Limit: 75)

Podobnie jak Kolekcjoner Artefaktów + opisz pomniejszego bohatera niezależnego i nadaj mu imię.

Pojawisz się w game credit (Dodatkowy Design) z wzmianką o bohaterze, którego zaprojektowałeś. Twoje imię i epitafium pojawi się w Dolnie Zmarłych Bohaterów.

$1000 Limitowana edycja z autografami (Limit: 100)

Jak w przypadku Kolekcjonera Artefaktów + limitowana edycja konceptu z Udręki podpisana przez artystów.

Podziękowania w game credit. Twoje imię i epitafium w Dolinie Zmarłych Bohaterów.

$2000 – Limitowana edycja statuetki (Limit: 50)

Podobnie jak Kolekcjoner Artefaktów + limitowana edycja statuetki bohatera Udręki (około 0.3m – podpisana);
Podziękowania w game credit. Twoje imię i epitafium w Dolinie Zmarłych Bohaterów.

$5000 Zostaw swoją spuściznę (Limit: 12)

Kolekcjoner Artefaktów + limitowana edycja statuetki, limitowana edycja z autografami;

Podziękowania w game credit. Twoje imię i epitafium w Dolinie Zmarłych Bohaterów. Struktura przedstawiająca Twoją wspaniałość pojawi się w Dolinie Zmarłych Bohaterów. Razem z zespołem określisz charakterystykę i design obelisku. Brian Fargo osobiście do Ciebie zadzwoni i złoży podziękowania. Fargo i inXile rozgłoszą Twą hojność przez media społecznościowe (chyba, że zechcesz zachować anonimowość). Jeżeli ten poziom zostanie wyprzedany, Twoje wsparcie zostanie uwiecznione przez zlecenie dodatkowych 10 minut muzyki Markowi Morganowi.

$10000 – Jedno życie ma znaczenie (Limit: 12)

Podobnie jak $5000 Zostaw swoją spuściznę + zaproszenie na ekskluzywne przyjęcie z ekipą Udręki (musisz mieć możliwość zorganizowania sobie podróży do Newport Beach, CA). Cyfrowa kopia każdej gry inXile, którą wydadzą w ciągu nast. 10 lat.

Dodatki

$10 Ścieżka dźwiękowa (bez DRM) Marka Morgana;
$10 Cyfrowa książka z koncept artami;
$10 Cyfrowa kompilacja noweli;
$20 Dostęp do bety;
$25 Ekskluzywna koszulka
(dostępna tylko dla poziomów $95+)
$25 Ekskluzywny plakat
(dostępna tylko dla poziomów $95+)