Rozszerzona edycja Numenery na Kickstarterze

Zespół Montego Cooka rozpoczął kampanię Kickstarter, której przedmiotem jest specjalna, ekskluzywna edycja Numenery. Jeżeli jesteście fanami papierowego RPG, być może to coś dla was.

Oczywiście wydanie edycji rozszerzonej jest zabiegiem marketingowym, ale stanowi zarazem sympatyczny ukłon w stronę fanów systemu. Myślę, że wielu maniaków podręczników RPG oprócz zawartości merytorycznej docenia w nich również aspekt wizualny.

Co znajdzie się w ekskluzywnej edycji Numenery? Mamy do wyboru trzy wersje:
‒ Zwykłe twarde opakowanie na podręczniki Numenery ‒ dla donatorów, którzy zainteresowani są wyłącznie pudełkiem;
‒ Twarde opakowanie zawierające m.in. główny podręcznik, podręcznik gracza, karty tworzenia postaci i podręcznik z przygodami…
‒ …oraz trzecią wersję zawierającą wszystko co powyżej, oraz m.in. grafiki z autografami, książkę z artworkami, notatnik, ołówek, płócienną mapę i specjalne kości do gry.Aby lepiej zobrazować zawartość, edycje (nie licząc samego opakowania) zawierać będą co najmniej:
‒ 128-stronicowy podręcznik dla gracza;
‒ 192-stronicową podstawkę settingu;
‒ 48-stronicowy podręcznik Mistrza Gry;
‒ poradnik tworzenia postaci;
‒ mapę świata Numenery;
‒ 6 kart tworzenia postaci

Kickstarter możecie wesprzeć tutaj. Próg finansowania dawno został spełniony ‒ nie jest to tradycyjna zbiórka na nowy projekt, a raczej forma pre-orderu rozszerzonych edycji systemu.

Specjalna edycja Numenery trafi w ręce donatorów w kwietniu 2015 roku ‒ warto również dodać, że nie będzie jej można zakupić w żadnym sklepie.