Cenega wyda pudełkową wersję Pillars of Eternity

Zgodnie z przewidywaniami pudełkowa wersja Pillars of Eternity znalazła się w planie wydawniczym Cenegi. Dowiedzieliśmy się również, że razem z preorderem otrzymamy dwa dodatki w postaci Pierścienia Przysięgi Gaunta… i miniaturki Wielkiego Kosmicznego Prosiaczka!

Informacja prasowa (źródło: Cenega Poland)

Cenega, partner studia Paradox Interactive w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że w planie wydawniczym firmy znalazła się klasyczna gra RPG pt. Pillars of Eternity. Tytuł pojawi się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej w 2015 roku. Za lokalizację odpowiada wydawca gry. Szczegóły edycji pudełkowej podamy w późniejszym terminie.

Wejdź do świata, który Cię zachwyci, w którym dokonywane wybory oraz obrana ścieżka kształtuje twoje przeznaczenie. Obsidian Entertainment, twórcy Fallout: New VegasTM oraz South Park: Kijek Prawdy TM, wspólnie z Paradox Interactive z dumą prezentują grę Pillars of Eternity.

Odkryj prawdziwy sens eksploracji, dreszcz przygody oraz odpowiedzialność dowodzenia drużyną w nowym fantastycznym świecie. Poprowadź ją do głębin wypełnionych potworami lochów, w poszukiwaniu zaginionych skarbów i starożytnych tajemnic.

Zatem zwołaj drużynę i ruszaj naprzód; doświadcz prawdziwej przygody, zagłębiając się w krainę cudów, nostalgii oraz podekscytowania klasycznymi grami RPG z grą Pillars of Eternity autorstwa Obsidian Entertainment!

Obejrzyj zwiastun z polskimi napisami:

Główne cechy gry:

  • Graj przedstawicielem jednej z sześciu ras: ludzi, aumaua, krasnoludów, elfów, boskich oraz orlan.
  • Wykorzystaj pięć głównych umiejętności, aby radzić sobie z każdą sytuacją: Skradanie się, Atletykę, Wiedzę, Mechanikę oraz Przetrwanie.
  • Dogłębne dostosowywanie postaci: Stwórz postać spośród jednej z 11 klas – Barbarzyńcy, Pieśniarza, Enigmatyka [po naszemu – Szyfranta, przyp. red], Druida, Wojownika, Mnicha, Paladyna, Kapłana, Łowcy, Łotrzyka i Maga.
  • Wyrzeźb swoją własną historię: Połącz siły z różnymi frakcjami wykorzystując system reputacji, gdzie twoje działania i wybory wywołują daleko idące konsekwencje.
  • Eksploruj bogaty i różnorodny świat: Piękne prerenderowane środowisko związane z wciągającą historią i postaciami ożywiają ten świat.

Zamów grę przed premierą i ciesz się bonusami! Miniaturka Wielkiego Kosmicznego Prosiaczka oraz Pierścień Przysięgi Gauna tylko w ofercie preorderowej.

Aktualizacja (robocze tłumaczenie i objaśnienie dodatków)

Miniaturka Wielkiego Kosmicznego Prosiaczka – przemierzaj magiczne równiny Eory ze zwierzęcym towarzyszem świecącym w ciemnościach.

Pierścień Przysięgi Gauna – Ten przedmiot chroni cię przed niebezpieczeństwami, które napotkasz podczas wędrówki w świecie Eory. Ten mistyczny pierścień w kształcie zazębiających się sierpów przynosi życie tam, gdzie zbliża się śmierć. To ulubiony atrybut Gauna, symbolizujący strzeżony przez niego cykl upraw. Podobnie jak jego patron, pierścień udziela potężnego wsparcia potrzebującym obrony.


Jeszcze jedna ciekawa aktualizacja/anomalia – pamiętacie ceny preorderów wersji cyfrowych? Wersja pudełkowa w tych samych sklepach jest tylko nieco droższa, a co ciekawe – w niektórych przypadkach nawet tańsza od edycji cyfrowej.


Pamiętajcie również, że możecie skomentować ten news na naszym forum.