Piotr Fronczewski zabierze nas w podróż po Dziewiątym Świecie! Gwiazdorski dubbing Tormenta

Andrzej Blumenfeld, Aleksandra Szwed i Piotr Fronczewski jako narrator w pierwszym zwiastunie ukazującym dubbing polskiej wersji Torment: Tides of Numenera.

Techland opublikował dziś zwiastun, który najpewniej przypomni co poniektórym o czasach świetności izometrycznych cRPG. Piotr Fronczewski wciela się w rolę narratora, którego głosem wybrzmi historia Ostatniego Porzuconego.

[av_video src=’https://www.youtube.com/watch?v=GRzU-xmS7-w’ format=’16-9′ width=’16’ height=’9′ custom_class=” av_uid=’av-b11y2′]

Fragment opisu filmu na kanale Wydawnictwa Techland:

Powrót do złotej ery prawdziwych RPG. I to zobowiązuje, dlatego Torment będzie dostępny w Polsce z pełnym dubbingiem. Do udziału w pracach nad lokalizacją zaproszone zostały gwiazdy na czele z Piotrem Fronczewskim, wcielającym się w postać narratora.

Lokalizacja powstała w warszawskim studio PRL specjalizującym się w dubbingowaniu filmów i gier. Oprócz Piotra Fronczewskiego usłyszycie też m.in. Aleksandrę Szwed, która wciela się w rolę Matkiny oraz Andrzeja Blumenfelda, użyczającego głosu Aligernowi.

Torment: Tides of Numenera  ‒ duchowy spadkobierca Planescape: Torment ‒ jednej z najwspanialszych gier RPG, jaka kiedykolwiek powstała.