Premiera Divinity: Grzech Pierworodny

Produkcja Larian Studios w końcu jest dostępna. Izometryczny, turowy cRPG z wachlarzem możliwości i dziesiątkami przygód, czeka już na miłośników gatunku.

Najnowszy zwiastun

 

Oficjalny opis

Izometryczna gra RPG zawierająca tryb jedno- i wieloosobowy, oferująca taktyczną turową walkę, innowacyjny kooperacyjny system dialogów, interaktywny i złożony świat, bezklasowy rozwój postaci oraz mnóstwo brzemiennych w skutki wyborów. Do gry dołączony jest potężny edytor, w którym stworzono samą grę. Pozwala on tworzyć własne jedno- i wieloosobowe przygody i zamieszczać je w sieci.

 

O Grzechu Pierworodnym pisaliśmy już wcześniej, m.in.:

Rozwój postaci współgra z ogólną filozofią gry: oferuje bardzo dużą swobodę. Podobnie jak w przypadku innych gier z serii Divinity, w Original Sin nie ma systemu klas. Cały czas pracujemy nad balansem. Obecnie w grze mamy 6 podstawowych współczynników, które wzmacniamy w toku rozgrywki. W tej chwili postać otrzymuje jeden punkt za każdy zdobyty poziom doświadczenia. Ponadto gracz zdobywa przy awansie jeden punkt umiejętności i może wybrać umiejętność z jednej z 4 szkół magii: ziemi, powietrza, ognia lub wody.

Postacie biorące udział w potyczce wykonują działania w swoich turach. Za kolejność wykonywania tur odpowiada współczynnik inicjatywy. Podczas swojej tury postać przeznacza swoje punkty akcji na ruch i wykonywanie działań takich jak atak, rzucanie zaklęć, używanie przedmiotów czy zmiana wyposażenia.

Każdy bohater może wynająć najemnika, można również przyzywać żywiołaki ‒ w związku z czym drużyna może być 4-osobowa. Jeśli czujesz się pewnie, możesz walczyć bez pomocników, ale jest to opcja wyłącznie dla śmiałków!

Niektóre cechy

  • Ciesz się trybem współpracy i wieloosobowymi dialogami
  • Relacje między postaciami kształtują współczynniki towarzyskie
  • Zacznij tworzyć własne (wieloosobowe) przygody, po czym udostępnij je w sieci
  • Poznaj spektakularną i złożoną fabułę, która rozgrywa się u zarania dziejów Rivellonu
  • Stań się częścią tętniącego życiem świata, który reaguje na twoje czyny

Więcej informacji pod adresem: http://www.divinityoriginalsin.com/