Torment – Dwa dni do końca KS! Ósmy Meander, screen z Klifów Sagusa, Tony o mechanice walki

Ósmy Meander Labiryntu, kolejny screen ‒ tym razem z Klifów Sagusa i Tony Evans opowiadający o walce w Tormencie ‒ to w skrócie znalazło się w kolejnej aktualizacji Kickstartera. Do drużyny oficjalnie dołączył znany wszystkim z pracy nad Planescape: Torment Chris Avellone.

Chris Avellone dołączył do prac nad Tormentem

Tides of Numenera przekroczył kolejną magiczną granicę 3,5 mln USD (dane z Kickstartera oraz PayPala), dlatego do zespołu dołączy Chris Avellone, który opracuje również własnego towarzysza. Na reakcję Colina McComba nie musieliśmy długo czekać.

Labirynt Porzuconego

InXile zaprezentowało ósmy Meander Labiryntu. Następny zostanie odblokowany, gdy liczba donatorów wyniesie 66 000.


Na stronie dodatków kickstartera pojawiły się nowe addony:

  • Dostęp do wersji alfa ‒ 10 USD (wymaga dostępu do bety)
  • Cyfrowy komiks autorstwa Chrisa Avellone – 10 USD (dostępny wyłącznie jako dodatek)
  • Cyfrowa kompilacja komiksów – 14 USD (dostępna wyłącznie jako dodatek)

Klify Sagusa

Kilka dni temu na pierwszym screenie z gry mieliście okazję podziwiać ciemny zaułek Rozkwitu. Dziś pora odwiedzić przyjemniejsze miejsce ‒ Klify Sagusa: (link do wersji w wyższej rozdzielczności)

Tony Evans prowadzi… pogadankę o walce

 

W siódmej odsłonie Tormentowych filmików Tony Evans opisuje niektóre z umiejętności i moce, które pojawią się w grze, w tym ciekawą zdolność głównego bohatera do manipulowania bólem swoim i swoich towarzyszy. Podkreśla również, że decyzja dotycząca wyboru mechaniki walki (hybryda, walka turowa, walka w czasie rzeczywistym z pauzą) zostanie podjęta z naszym udziałem (inXile w swoim czasie zaproponuje rozwiązania, które łączą preferencje graczy, a jednocześnie dobrze integrują się z historią Udręki).

Wizja Tides of Numenera

InXile opublikowało również dokument przedstawiający wizję nowego Tormenta, który możecie sprawdzić tutaj.