Bezkresne Ścieżki Od Nuy, poziom 2


Na drugim poziomie Ścieżek Od Nuy zmierzymy się ponownie z xauripami oraz żmijami. Do pomieszczenia wejdziemy przez schody w punkcie [1]. Niedaleko znajdziemy również ciężko rannego xauripa [2], który zdany jest na naszą łaskę (bohater może oszczędzić mu cierpienia lub pozostawić go na pastwę losu).

W północnej części korytarza [3] znajdziemy małe żmijątko, które możemy umieścić w specjalnym schowku ekwipunku. Mały, biały żmij będzie pełnił funkcję towarzysza podróży i nie będzie w żaden sposób zagrożony atakami przeciwników.

Schody [4] prowadzą na trzeci poziom Ścieżek Od Nuy.

W wielkiej, rytualnej komnacie [5] zmierzymy się z większą grupą xauripów. W centrum pomieszczenia czeka na nas skryptowana interakcja. Mając odpowiedni poziom Atletyki (3.) lub posiadając linę z kotwicą, możemy zejść na 5. poziom Bezkresnych Ścieżek. Możemy również zeskoczyć na dół – w każdym przypadku będzie to droga w jedną stronę. Na 5. poziomie będziemy musieli znaleźć schody na górę (nie wrócimy tą samą drogą).

W chacie xauripów [6] znajdziemy fragment złamanego ostrza – potężnego artefaktu rozrzuconego po Ścieżkach Od Nuy. Jeżeli chcecie poznać historię broni, statystyki oraz lokację wszystkich części, odwiedźcie dział: „Ostrze Bezkresnych Ścieżek”.

Wspaniała starożytna broń została rozebrana na części, które rozrzucono po Bezkresnych Ścieżkach Od Nuy. Być może, jeśli odnajdę wszystkie części, możliwe będzie przekucie broni.