Bezkresne Ścieżki Od Nuy, poziom 12


W północnej części Ścieżek [1] spotkamy Tchareka. Możemy go zaatakować lub przyjąć zlecenie na „Narzędzia władcy”, po wykonaniu którego Krivi [2] będzie mógł z nami handlować (posiada różnej maści zwoje i klejnoty).

Witrakowie osiedlili się w jaskiniach pod Caed Nua, podróżując daleko od swojej kolonii w poszukiwaniu nowej wiedzy. Szczególnym szacunkiem darzą umiejętności Władcy związane z adrą i chcą nauczyć się kształtować adrę do własnych celów.

W południowym korytarzu jaskini spotkamy Szaloną Witraczkę, która posiada ostatnią część „Ostrza Bezkresnych Ścieżek”. Mając wszystkie fragmenty broni, kowal Dunstan w Warowni Tygla (Zatoka Buntu) będzie mógł przekuć ostrze na nowo.

Kestorik [4] strzegący przejścia do kolejnego poziomu mega-lochu przepuści nas jeśli wcześniej przyjęliśmy zlecenie Tchareka. Alternatywnie, możemy się z nim rozprawić (wracając tu po wykonaniu zadania „Narzędzia Władcy” Kestorik będzie chciał odebrać ci znaleziony kryształ czystej adry). Co ciekawe, jeśli posiadamy rozwinięty loch i możemy przyjmować więźniów – pokonany witrak stanie się jednym z nich (jeśli tak postanowimy).