Czas zacząć przygodę z Pillars of Eternity ‒ premiera, odbiór nagród i zwiastun!

To już ostatnia aktualizacja PoE przed premierą. Wewnątrz ‒ krótko i treściwie: kilka słów podziękowań od Josha Sawyera oraz instrukcje odbioru kluczy i nagród.

  • Autorzy: Josh Sawyer i Brandon Adler

Witajcie,

od rozpoczęcia prac nad Pillars of Eternity minęło dwa i pół roku. Nadszedł w końcu dzień, w którym z radością przekazujemy grę w wasze ręce. Tworzenie erpega w klasycznym stylu było dla nas wielką przyjemnością, a przecież bez waszego zainteresowania i wsparcia w ogóle nie mielibyśmy ku temu okazji. Mamy nadzieję, że gra w Pillars of Eternity ponownie obudzi w was emocje, które pamiętacie z ery silnika Infinity. Wiele osób opowiadało nam, jak dużo znaczyły dla nich gry na IE, dlatego naszym głównym celem stało się jak najwierniejsze odwzorowanie magii tamtych lat. Zatroszczyliśmy się o piękny świat, w którym aż chce się zostać na dłużej, elastyczne systemy pozwalające na stworzenie postaci/drużyny marzeń oraz bogatą fabułę, którą kształtują wybory gracza. Nic nie przebije uroku gier na IE, jednak mamy nadzieję, że Pillars of Eternity zasłuży sobie na miano ich godnego następcy.

Dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiliście.

‒ Josh Sawyer

Zwiastun premierowy

Poziomy nagród z Kickstartera i edycje specjalne

W związku z licznymi prośbami stworzyliśmy na Steamie i GOG-u specjalne edycje dla donatorów z Kickstartera. Odpowiadają one dostępnym w sprzedaży edycjom Hero, Champion i Royal, jednak zawierają też kilka kickstarterowych bonusów. Aby zobaczyć zawartość edycji powiązanej z wykupionym poziomem nagród z KS, należy po zalogowaniu się do Portalu Donatorów przejść do zakładki „Products”.

Niestety nie udało nam się dokładnie dopasować zawartości każdego poziomu. Nasza kampania uwzględniała wiele poziomów i kombinacji dodatków, tymczasem specjalnych kickstarterowych edycji jest tylko kilka.

Nie oznacza to oczywiście, że nie otrzymacie należnych nagród: jeśli wasza edycja specjalna KS nie uwzględnia nagrody, którą wykupiliście podczas kampanii KS, możecie ją pobrać bezpośrednio w Portalu Donatorów. Portal staje się niniejszym oficjalną platformą pobierania nagród ‒ zawsze będą na nim dostępne.

Szczegóły zawartości wykupionego poziomu nagród możecie sprawdzić w zakładce „Orders”. Jeśli zdecydujecie się rozszerzyć zamówienie, możecie obejrzeć wszystkie nagrody, klikając łącze „What does this include?”

Film dokumentalny i nowela

Jak pewnie wiecie, film dokumentalny i nowela zostaną udostępnione w późniejszym terminie. W przypadku filmu chodzi o udokumentowanie całego procesu powstawania Pillarsów (łącznie z premierą), co nie byłoby możliwe, gdyby został opublikowany już dziś. Jeśli zaś idzie o nowelę, wymaga ona jeszcze kilku szlifów. Po udostępnieniu obie nagrody będzie można pobrać w Portalu.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiliście ‒ a teraz odbierajcie swoje klucze i wyruszajcie w podróż po Eorze!


Pamiętajcie by podzielić się wrażeniami na naszym forum ;)