Pillars of Eternity ‒ data premiery i nowe screeny

Zespół Pillars of Eternity potwierdził, że produkcja ukaże się już niebawem, bo 26 marca 2015 roku. Czarne scenariusze na bok ‒ Obsidian szlifuje grę, naprawia błędy i rozpoczyna kampanię promocyjną swojej perły!


Na podstawie: 88. aktualizacja PoE

Cześć wszystkim. Jak pewnie wiecie, zespół Eternity ciężko ostatnio pracował nad poprawą błędów i szlifowaniem gry. Z każdym dniem produkcja wygląda coraz lepiej i zbliżamy się do momentu, w którym będziemy mogli się nią z wami podzielić. Mamy dla was bardzo ważne informacje, takie jak…

… Data premiery!

Jeżeli czekaliście na ogłoszenie daty premiery, mamy dla was świetne wieści. Gra zostanie wydana 26 marca 2015 roku. Będziecie mogli ją zakupić na Steamie, Good Old Games i u innych wydawców.

Tego dnia opublikujemy również informacje na temat tego, jak pozyskać grę (i inne nagrody) przy pomocy Portalu Donatorów.

Jeżeli chcielibyście się upewnić, że wasze zamówienie jest poprawne, możecie odwiedzić zakładkę 'zamówień’ (ang. orders) w profilu konta. Każde zamówienie oznaczone jako 'zatwierdzone’ (ang. confirmed) zostało już przyjęte do realizacji. Możecie również kliknąć konkretne zamówienia, aby uzyskać więcej szczegółów na temat dotacji.

Jeżeli zamówiliście nagrody w wersji materialnej, z końcem lutego wyślemy wam wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu dostawy. Jeżeli niedawno się przeprowadziliście, możecie edytować adres już teraz. Będziemy was na bieżąco informować o tym, kiedy ostatecznie zamkniemy możliwość edycji adresu dostawy.

Spotkanie na szczycie

Nasz producent wykonawczy i główny programista Adam Brennecke nagrał kilka ujęć z wczorajszego spotkania. Pomyśleliśmy, że zechcecie zobaczyć, jak wyglądają nasze regularne posiedzenia. Nie mogę przyrzec, że obejrzycie porywające dwadzieścia minut wartkiej akcji, ale będziecie mieli lepszy wgląd w to, co robimy każdego ranka.Biegiem do mety

W ostatnich miesiącach zespół koncentrował się na kilku głównych obszarach:

  • Szlifowanie i usuwanie błędów. Cały zespół jest zajęty naprawianiem jak największej liczby błędów. Sprawdzamy i szlifujemy również obecną zawartość ‒ zerknijcie na brygantynę na poniższym obrazku;
  • Finalizowanie… wszystkiego. Zajmujemy się finalizowaniem wszystkiego, od nagród dla donatorów, po pudełka z grą. To mnóstwo rzeczy, ale czynimy duże postępy i wszystko przebiega pomyślnie;
  • Prezentacja gry. Oprócz szlifowania produkcji i wszystkich rzeczy z nią związanych, będziemy coraz częściej prezentować nasz tytuł szerszej publiczności. Jutro o 22.00 (czasu polskiego) przeprowadzimy stream na żywo na Twitchu Paradox Entertainment. Możecie nas również spotkać na PAX South pod koniec tego miesiąca i PAX East w marcu (aczkolwiek PAX East nie zostało jeszcze potwierdzone) ‒ część zespołu Pillars of Eternity będzie prezentować grę oraz odpowiadać na związane z nią pytania. Bardzo możliwe, że wszystko będziemy streamować na żywo!


To wszystko na teraz, upatrujcie naszej następnej aktualizacji, która będzie poświęcona nagrodom uzyskanym przez was w drodze finansowania społecznościowego.