Trzynaste urodziny Grimuaru Sferowca

Żartobliwie mówiąc, w ostatnim czasie równie często piszemy o kolejnych rocznicach, co publikujemy newsy z branży. Nie wynika to wbrew pozorom z braku naszego zainteresowania, a raczej z faktu, że w obszarze, który najbardziej nas interesuje, nie dzieje się najwięcej (przynajmniej tak by się mogło zdawać…).

Dlatego też częściej spędzamy czas, tłumacząc starsze zasoby lub starając się opracować własne ciekawe materiały. Jesteśmy o krok od realizacji ponad trzyletniego zobowiązania – bardzo osobistego i niezwykle wymagającego projektu, który właśnie składa się w całość.

Korzystając z rocznicowej okazji – dzięki za to, że wciąż tu zaglądacie, że Grimuar nadal stanowi dla was miejsce warte uwagi, że nie opuścił was duch Sfer i że chcecie wciąż na nowo przeżywać przygodę Bezimiennego. Mamy nadzieję, że nasze zasoby wam w tym pomagają.

Cieszy nas również, że przygody, które opisujemy na łamach Grimuaru, są nadal żywe, że na naszych kartach witają nowi goście. To znak, że Planescape ma się dobrze, a zainteresowanie nim nie gaśnie.

Dziś mija dokładnie 13 lat, od kiedy pojawiliśmy się w cyfrowym obiegu. To kawał czasu i historia wielu śmiałków. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy współtworzą i współtworzyli to miejsce. Mowa o was: redaktorach, czytelnikach, obserwatorach, starych i nowych sferowiczach oraz przypadkowych podróżnikach, którzy tylko zahaczyli o próg naszego Wortalu. Dziękujemy wszystkim, którzy nie są już z nami obecni i tym, którzy od samego początku pomagali nam stawiać fundamenty Grimuaru.

Niech cień Pani zawsze was omija.

Redakcja

2 odpowiedzi

 • Even
  Posted 30 sierpnia 2020 o 16:31 0Likes

  nieco spóźnione życzenia również i ode mnie. może nie zbyt często, ale regularnie przemierzającego odmęty Grimuaru ;)

 • Kamil Kwiatkowski
  Posted 6 lipca 2020 o 22:04 0Likes

  Gratulacje!

 • szef
  Posted 28 czerwca 2020 o 14:48 0Likes

  Nice.

  Sto lat i gratulacje! :P

Możliwość komentowania zamyka się automatycznie po 14 dniach od daty wpisu.