Planescape: Torment oczami Bahzella

Nasz czytelnik o nicku Bahzell postanowił utworzyć tematyczny kanał YouTube poświęcony klasycznym grom role playing. Jego pierwszym przedsięwzięciem jest seria filmów z rozgrywki w Planescape: Torment.

Z miłą chęcią przedstawiamy Wam jego projekt.

Witam wszystkich bardzo serdecznie, ja nazywam się Bahzell, a to jest mój nowy kanał YouTube, na którym chciałbym skupić się na grach RPG. W swoich filmach będę przedstawiał produkcje, które wytyczyły kamienie milowe w branży komputerowych gier fabularnych.

Tytuły takie jak Baldur’s Gate, Icewind Dale, Fallout czy Planescape: Torment porywały graczy na sto i więcej godzin, opowiadając niesamowite historie. Chciałbym, aby ten kanał był inny niż dziesiątki kanałów o grach na YouTubie, dlatego w swoim filmach postaram się maksymalnie skupić na historii opowiadanej przez wzięty na warsztat tytuł. Zależy mi, aby filmy były atrakcyjne, stąd też moja rola będzie pośrednia między komentatorem a narratorem historii z perspektywy kogoś, kto od lat zagrywa się w opisywane tytuły.Ambitne plany zakładają publikację filmów co drugi dzień ‒ będą to gameplaye, opisy najciekawszych zadań czy też questów, jakie można znaleźć w danej grze.

Na pierwszy ogień zapoznamy się z grą „Planescape: Torment”, która wiele, wiele lat temu wprowadziła mnie w świat komputerowych rolplejów.

Zapraszam do oglądania materiałów i mam nadzieję, że będziecie się bawili tak dobrze, jak ja.

Wybrane materiały Bahzella:

Kanał YouTube