Obieżysferskie pogawędki ‒ w Sferach coraz głośniej

Niedawną (choć rzadką) tradycją, pełniąc rolę drogowskazu, dzielimy się z Wami tym, co się u nas (na forum) ostatnio dzieje. Nie jest tego wiele, więc mamy nadzieję, że pomożecie nam się trochę ożywić.


Forum Grimuaru żyje swoim własnym, dość specyficznym rytmem. Nie należy do największych, ale gwarantujemy, że jest całkiem przytulne i chętnie przywita obieżysferów przybywających z najodleglejszych planów Wieloświata (nie mamy nic przeciwko zwierzęcym towarzyszom!), chętnych, by dzielić się własnymi poglądami, spostrzeżeniami czy zainteresowaniami. Pokrótce więc: jeśli jesteś nowym czytelnikiem, mamy dla Ciebie mały poradnik, który pozwoli Ci się zorientować, co się dzieje na forum Grimuaru. Natomiast jeżeli czytasz nas już od dłuższego czasu i masz wiele opowieści, którymi chcesz się podzielić, wpadnij do nas.

Zacznijmy więc od podstaw. Jeśliś początkującym Sferowcem, który szuka po prostu miejsca, by rozprostować nogi i porozmawiać o wszystkim i niczym, zajrzyj do karczmy maelieva. Pamiętaj jednak, że dobrym zwyczajem jest się przedstawić.

Jeśli masz jakiś problem, pytanie, zagwozdkę, nie wiesz, co zrobić lub po prostu szukasz informacji o Pillars of Eternity, Planescape: Torment czy Torment: Tides of Numenera, wyczekaliśmy działy. Może nie są największe, ale ciągle czekają na zainteresowanych.

Natomiast jeżeli szukasz muzycznych inspiracji, nasz dział Sigilijskich klimatów muzycznych nie zestarzał się ani trochę.

W Kąciku tłumaczeń prowadzimy dyskusje na temat nowych pojęć, które wkrótce zagoszczą w słowniku każdego fana Pillars of Eternity i Torment: Tides of Numenera. Warto dodać, że stały się one podstawą do utworzenia fanowskich glosariuszy, którymi wspomagamy się, tłumacząc aktualizacje.

Chętnie zapoznamy się też z Twoimi autorskimi pracami, niezależnie od tego, czy tworzysz opowiadania, powieści, fanarty czy nowe języki. A może zechcesz zostać Mistrzem Gry i poprowadzić przygodę w świecie Numenery?

W oczekiwaniu na Pillars of Eternity chcemy zapytać też o Twoje preferencje: kim zagrasz? Czy będziesz przemierzać Eorę inspirowanym sferotkniętymi boskim, elfem czy krasnoludem? Nie zapominamy też o najważniejszej części naszego Wortalu, czyli tematyce Planescape: Torment. Jeżeli masz pytania po zakończeniu przygody albo problemy z jej startem, napisz. Nie działa Ci optymalizacja? Jakoś to rozwiążemy.

Przede wszystkim jednak zachęcamy Cię, abyś rozgościł/-a się na naszym forum i pisał/-a, co tylko przyjdzie Ci na myśl (no, może pomijając tematy, które uderzają w netykietę – pamiętaj, aby wszelkiego rodzaju broń pozostawić przy wejściu). Naprawdę zachęcamy, choć nie zmuszamy!

 


Link do forum


 

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz