Baldur's Gate III zapowiedziane

Na każdy temat.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Larian Studios, twórcy jednego z najlepiej ocenianych cRPG ostatnich lat – Divinity: Original Sin II, staną u steru kontynuacji Wrót Baldura. Mamy dla Was pierwszy zwiastun zapowiadający mroczny i posępny klimat produkcji.

Wrogie siły wróciły do Zapomnianych Krain, by pożreć je od środka – ich los jest w Twoich rękach.

Tutaj artykuł na ten temat.

To się porobiło ;)
szef
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Posty: 54
Rejestracja: pn paź 06, 2014 8:33 am

Darnath pisze: czw cze 06, 2019 9:23 pm To się porobiło ;)
To sobie wyobraź teraz PST 2 :D.

BG3 było to chyba jakoś do przewidzenia. Co prawda ja (i wielu innych ludzików) spodziewałem się jakiejś łatwej zdobyczy (czyt. skoku na kasę) od beamdoga.

Zapowiedź fabularna mnie jakoś specjalnie nie porwała - łupieżcy? Hmm. Nawet lubię gości, ale no sam nie wiem :D. Pewnie ok, mroczniej itp. - zobaczymy.
"Przetrwałeś długo, nieśmiertelniku, ale stałeś się ofiarą stworzenia, któremu na imię życie."
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

To sobie wyobraź teraz PST 2
To ja sobie wyobrażam co najmniej od dekady ;)

Ciekawi mnie czy w wypadku sukcesu, Wizard of The Coast będzie chciał podążyć podobną drogą i przypomnieć graczom Doliny Lodowego Wichru, Neverwinter, czy choćby Miasto Drzwi.
szef
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Posty: 54
Rejestracja: pn paź 06, 2014 8:33 am

27 lutego o godzinie 21:30 na youtube (jak mniemam na kanale Larian Studios) - odbędzie się pierwszy pokaz gameplay'a z BG3.

Premiera gry w tym roku.

(Osobiście nie jestem pewien czy zagram w tą gierkę, ale napewno jakiś, czyjś stream po premierze będę śledził :D.)
"Przetrwałeś długo, nieśmiertelniku, ale stałeś się ofiarą stworzenia, któremu na imię życie."
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

szef pisze: pn lut 24, 2020 3:10 pm 27 lutego o godzinie 21:30 na youtube (jak mniemam na kanale Larian Studios) - odbędzie się pierwszy pokaz gameplay'a z BG3.

Premiera gry w tym roku.

(Osobiście nie jestem pewien czy zagram w tą gierkę, ale napewno jakiś, czyjś stream po premierze będę śledził :D.)
Na pewno będziemy też na to rzucać okiem, i pewnie po czasie pojawi się news. Swoją drogą jeśli wierzyć planom, WoTC będzie teraz bardziej aktywne na rynku gier komputerowych, oprócz trzeciej części Wrót Baldura, mają 6 innych projektów.

Obrazek
szef
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Posty: 54
Rejestracja: pn paź 06, 2014 8:33 am

Ło Jezusie. Nieźle. Tylko ciekawe jakiej, no powiedzmy to, te gry/projekty będą jakości.

Szkoda, że trochę już wygasa u mnie entuzjazm na takie (chyba) perełki. Mam na myśli zajmowanie siebie, żeby cieszyć się w 100% grą, codziennie, jak za dawnych dobrych lat... coś we mnie umarło :P.

P.S.
Tak dla informacji. Obrazek dla niezalogowanego się nie wyświetla.
"Przetrwałeś długo, nieśmiertelniku, ale stałeś się ofiarą stworzenia, któremu na imię życie."
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości