Przy piosence, ladacznicy i szklanicy - Obieżysferskie gadki

Na każdy temat.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Jeszcze nie, ale tak patrzę sobie w jakiej kolejności idą rangi, można powiedzieć, iż testuję, czy działają. :Ð
Teraz jestem chyba Pisz-Biszem.

EDIT:
A nie, jednak Rozdwojonym Językiem.

EDIT2:
A teraz jestem Zaspokojonym Intelektualnie. xd
I TU CIĄG DALSZY NIESTETY NIE NASTĄPI
...chociaż mógłby. Od zakończenia dzieli nas 1 rozdział, ale konieczna jest obecność Bashara i Luthira; jeżeli chłopaki mają ochotę, z radością bym to zakończył, tym bardziej, że- wydaje mi się- finisz będzie dość sympatyczny. Każdy inny chętny również mile widziany. Jakby co, to dajcie znać w temacie 'Przy piosence, ladacznicy i szklanicy'. W ogóle dzięki, jeżeli komuś chciało się to przeczytać do końca:)
Ja się na to jak najbardziej piszę, jeszcze chyba nigdy nie ukończyłem żadnej sesji. xd
Szkoda, że tak wszystkie padły, ja bym je pokończył (chociaż ta moja zapowiadałaby się na nieco dłuższą historię, ogólnie próbuję znowuż to kolejnej na Lastinnie, fajnie by było, gdybyś się zapisał, Maeliev xd), ba, może ktoś jeszcze dowie się co sie stało z Mantą, Bartoldem li Zu, i skończy się Szkoda Śmiertelności? Też była świetna sesja, włączyłbym się do tej historii; ma ktoś w ogóle z nimi kontakt, żyją, czy zmienili się w oczekujących?

A, i jeszcze jedno...
Lüthir! >,<
Obrazek
Awatar użytkownika
maeliev
Global Moderator
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 15, 2012 12:44 am

A, i jeszcze jedno...
Lüthir! >,<
- wiem, zauwazyłem w kopii sesji, 5 minut po tym jak to napisałeś- zresztą moja odpowiedź czeka tam na Ciebie, hahaha

Co do Manty, Zu i Bartolda, trzeba by im wysłać meile, nic prostszego w sumie. Mantę mam chyba na nk, o ile mi tam konta nie zlikwidowali, bo nie byłem od lat na profilu... Ale do skończenia sesji tak naprawde potrzebni mi jesteście Wy dwaj, Ghoster i Zoltan. W życiu nie widziałem skończonej sesji na forum, nie miałbym nic przeciwko, żeby pierwsza była moja. No, i to była moja pierwsza forumowa sesja, to byłby dobry omen.

O tym lastinnie pomyslę- a moge grać Laurelem? Przywiązuję się do swoich bohaterów^^.
We can excuse the fact that you slaughtered two yugoloths before you realized where you were, outsider, but you pronounced the name of our fair city \'Sijil\' not \'Sigil\', and there can be no excuse for that!
- her honor Rastina Tollin of the Guvners
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

- wiem, zauwazyłem w kopii sesji, 5 minut po tym jak to napisałeś- zresztą moja odpowiedź czeka tam na Ciebie, hahaha
Wiem, już od dawna jest tak odpowiedź na twoją odpowiedź. :Đ
Co do Manty, Zu i Bartolda, trzeba by im wysłać meile, nic prostszego w sumie. Mantę mam chyba na nk, o ile mi tam konta nie zlikwidowali, bo nie byłem od lat na profilu... Ale do skończenia sesji tak naprawde potrzebni mi jesteście Wy dwaj, Ghoster i Zoltan. W życiu nie widziałem skończonej sesji na forum, nie miałbym nic przeciwko, żeby pierwsza była moja. No, i to była moja pierwsza forumowa sesja, to byłby dobry omen.
Kwiat z Ogrodu Bólu z chęcią dokończę, co do innych to ślij śmiało śpiewkę, krwawniku, iż odżywamy na nowo.
O tym lastinnie pomyslę- a moge grać Laurelem? Przywiązuję się do swoich bohaterów^^.
Cóż, w Grimuarze Balora planowałem was tam wymordować, a dzieje się on przed Wojną Frakcji (ta sesja na Lastinnie w jej trakcie), ale kogo by tam obchodziła oś czasowa, pewnie, że możesz grać Laurelem, dostosuj go tylko do karty postaci Planarnych Okruchów. xd
Obrazek
Awatar użytkownika
maeliev
Global Moderator
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 15, 2012 12:44 am

Mejle wysłane, tylko do Serafa nie mogłem, bo ma ukrytego- prawdopodobnie Darnath byłby w stanie się do niego dokopać i go zaprosić. Także dawaj, Darnath!
We can excuse the fact that you slaughtered two yugoloths before you realized where you were, outsider, but you pronounced the name of our fair city \'Sijil\' not \'Sigil\', and there can be no excuse for that!
- her honor Rastina Tollin of the Guvners
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Przydałby się jakiś silnoręki, bo jak na razie mamy kapłana, beguilera, archivista i barda... Czyli same klasy czarujące. No, po części nie do końca, ale brak jakiegoś porządnego woja. :<
To z tematu na Lastinn; Maeliev, czekam. :Ð

EDIT:
Zapraszam. xd
Obrazek
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Mejle wysłane, tylko do Serafa nie mogłem, bo ma ukrytego- prawdopodobnie Darnath byłby w stanie się do niego dokopać i go zaprosić. Także dawaj, Darnath!
Ojej. Z radością bym powitał mnóstwo użytkowników starego forum. Swoją drogą cały czas mam w głowie ideę stworzenia czegoś w deseń monumentu pokrytego imionami, znanego nam z Tormenta. Tylko nie liczyłby trupów (:)), ale gromadził proste informacje o częstych bywalcach i ludziach, którzy dołożyli cegiełkę do Grimuaru. Mam nadzieję że wszystkich pamiętam.

To forum na razie nie jest specjalnie widoczne (nawet link do forum na stronie nie jest wyróżniony), głównie dlatego, że jak sami wiecie, nie skończyłem nad nim pracować. Z Grimuarem też tak było, że na początku był to zabytek Internetu, a później parokrotnie (właściwie to paręnaście razy) go modyfikowałem (i jeszcze nie skończyłem) - a teraz to delikatnie odrestaurowany zabytek. Tutaj wolałbym uniknąć wiecznego przerabiania strony i wymyślić w najbliższym czasie doskonałe lekarstwo na wszystkie problemy ;)
Awatar użytkownika
Corpselight
Rozdwojony Język
Rozdwojony Język
Posty: 132
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:18 pm
Lokalizacja: Sigil

Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

O nie...

Wszystko co osadzone w uniwersum Planescape'a - fantastycznie.
Wszystko co łączy się bezpośrednio z historią Bezimiennego - Niech padnie na to cień Pani.

Ileż to razy na naszym forum dyskutowaliśmy jaka to genialna jest opowieść o nieśmiertelnym, i jaką niekompetencją tudzież głupotą li ignorancją możnaby się wykazać chcąc tę historię kontynuować lub dopowiedzieć coś na początku. NIEEE. :C

Chociaż przyznam sam, iż kiedyś chciałem zrobić moda do Planescape'a, w którym grałoby się jakimś ulowym ścierwoznajdcą (ale właśnie świetne słowo wymyśliłem, muszę go gdzieś kiedyś użyć), co to pałętałby się po kryptach pod Zakopaną Wioską (gra miała się toczyć ogólnie w Zakopanej Wiosce oraz katakumbach). Niestety, nigdy nawet nie zacząłem (chociaż, pamiętam, kiedyś uruchomiłem edytor Infinite), w ogóle byłem chyba wówczas zajęty modem do Fallouta 2 pod nazwą Fallout: Infinite Fall (niestety, drużyna się wykruszyła, Darnath poznał niedawno historię polskiej sceny Fallouta).
Obrazek
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Bardzo dziwna ta informacja: niekomercyjne, fanowskie odświeżenie silnika, dodanie voice-acting, gra porównywalna długością do pierwowzoru, nowa fabuła (niekonsultowana z twórcami) - i to wszystko w małym zespole bez żadnych komercyjnych nadziei?

Jakkolwiek nie mam żadnych zastrzeżeń do tworzenia modyfikacji i nawet jeżeli chcą pociągnąć historię Bezimiennego nie widzę problemu (w końcu to mod, czyli wersja nieoficjalna, niekanoniczna) - ale grupa programistów i grafików tak po prostu po latach nad tym zasiądzie?

Mimo wszystko news dodany, dzięki Corpselight za podzielenie się newsem. Sam jestem potwornie zagubiony, ale życzę im powodzenia i z zainteresowaniem czekam na więcej informacji.
Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

[quote=""Ghoster""]O nie...

Wszystko co osadzone w uniwersum Planescape'a - fantastycznie.
Wszystko co łączy się bezpośrednio z historią Bezimiennego - Niech padnie na to cień Pani.

Ileż to razy na naszym forum dyskutowaliśmy jaka to genialna jest opowieść o nieśmiertelnym, i jaką niekompetencją tudzież głupotą li ignorancją możnaby się wykazać chcąc tę historię kontynuować lub dopowiedzieć coś na początku. NIEEE. :C[/quote]
Również mam złe przeczucia co do tego przedsięwzięcia... Raczej nie spotkałam się z przypadkiem, żeby sequel był czymś naprawdę niezbędnym.

Jeśli ktoś ma jeszcze dręczyć Udrękę, niech to będzie Studio Ghibli (rzecz jasna, nie mam tu na myśli sequela). Ale to offtop. :]

//edit

Drużyno! Jesteście zainteresowani utworzeniem tematów, przykładowo, o postaciach lub cytatach z Tormenta czy może już wystarczająco omówiliście takowe na starym forum, ewentualnie wolicie przenieść już istniejące tematy z dawnego forum tutaj?
There cannot be two skies.
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Drużyno! Jesteście zainteresowani utworzeniem tematów, przykładowo, o postaciach lub cytatach z Tormenta czy może już wystarczająco omówiliście takowe na starym forum, ewentualnie wolicie przenieść już istniejące tematy z dawnego forum tutaj?
Oczywiście, że jesteśmy :)

Ja chętnie rozpocznę dyskusję ponownie (nie wyczerpaliśmy aż tak tematyki Tormenta na starym forum, chociaż faktycznie poruszyliśmy wiele zagadnień). Poza tym dyskusje mogą być świetną bazą, z której możemy wydobyć mnóstwo ciekawych informacji, których na Grimuarze jeszcze nie ma. Zachęcam do tworzenia tematów :)!

PS Serwer dalej czasami przymula, ale to wciąż efekt aktualizacji i pewnych modyfikacji, które dzieją się teraz w tle.
PS2 Praca nad połataniem forum i stylu forum wciąż trwa.
Awatar użytkownika
Corpselight
Rozdwojony Język
Rozdwojony Język
Posty: 132
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:18 pm
Lokalizacja: Sigil

Ja również chętnie porozmawiam na wszelkie okołoplanescape'owe tematy, zwłaszcza że nie brałam udziału w dyskusjach na starym forum (chociaż kiedyś chyba nawet się zarejestrowałam!). Chwilowo krucho u mnie z czasem, ale w weekend postaram się nadrobić wszelkie forumowe zaległości :)
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Założę pewnie jakiś temat niedługo. xd

A tak nawiasem, to możnaby zebrać wszystkie takie obrazki odnoszące się do Planescape'a w jakimś jednym temacie.
Obrazek
Awatar użytkownika
maeliev
Global Moderator
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 15, 2012 12:44 am

Swoją drogą cały czas mam w głowie ideę stworzenia czegoś w deseń monumentu pokrytego imionami, znanego nam z Tormenta. Tylko nie liczyłby trupów
- trupy też, ale tych, którzy za życia zasłużyli na pamięć. Jak ktoś wpadł, napisał posta i zniknął, to niech go Baator pochłonie. Fajny pomysł.
Jesteście zainteresowani utworzeniem tematów, przykładowo, o postaciach lub cytatach z Tormenta czy może już wystarczająco omówiliście takowe na starym forum, ewentualnie wolicie przenieść już istniejące tematy z dawnego forum tutaj?
- jasne, zakładaj, co Ci do głowy przyjdzie! Pewne tematy wiecznie żywe! A że zaczerpniemy ze starego forum, kiedy zajdzie potrzeba- czemu nie? To było dobre forum, zanim padł na nie cień Pani... Ja sobie rezerwuję temat o Nordomie, w artykule na Grimuarze jest kilka nieścisłości, a sam je kiedyś naprostowałem metodą eksperymentalną i nikt tego nie zauważył. Więc chętnie opowiem o tym raz jeszcze:) Ale w ogóle, w każdy Tormentowy temat wchodzę śmiało!
A tak nawiasem, to możnaby zebrać wszystkie takie obrazki odnoszące się do Planescape'a w jakimś jednym temacie
- dobrze mówi, dać mu bełta! Ostatnio zajrzałem do Galerii (czy raczej 'screenów', Galerii w sumie nie znalazłem...) na Grimuarze i się załamałem, nie mamy tam nawet tapet czy obrazków z czasów promocji i kupy luźnych grafik, które w zw. z Tormentem się ukazały! Mam tego od groma zgromadzonego na kompie i z radością się podzielę.
Poszerzyłbym również dział Downloadu, zgromadziłem przez lata dużo różnych Tormentowych ciekawostek- mam nakładki na winampa, pakiety ikon, nie wiem czy jakiś windosowych 'themes' nawet nie mam, mam różne mody i rozszerzenia, *większość* z nich jest zawarta w modpackach, ale ja mam ich mnóstwo 'pojedyńczych', tak jak się ukazywały (nie każdy chce od razu instalować całego moda, ale same 'max hp' czy tylko 'dodatkowe zbroje', wszystko to mam, *jak wychodziło*), i dużo innych pierdoł. Jestem chwilowo nie u siebie, ale za parę dni siądę do mojego kompa, to Wam zapodam listę dóbr do wyboru.
We can excuse the fact that you slaughtered two yugoloths before you realized where you were, outsider, but you pronounced the name of our fair city \'Sijil\' not \'Sigil\', and there can be no excuse for that!
- her honor Rastina Tollin of the Guvners
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Hej, Maeliev, co z tym Kwiatem Z Ogrodu Bólu? Napisałbym sam jakiegoś posta tam pod koniec, ale LÜthir raczej nie będzie gadał do nieznajomego od tak sobie. xd

No i co z tymi grafikami? Zakładaj ty temat, podczepię się tam.

I pisz tego posta do Planarnych, ni tam marudź na doca! >,<
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości