Przy piosence, ladacznicy i szklanicy - Obieżysferskie gadki

Na każdy temat.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Lepiej te uśmieszki wyłączyć, tak brzmi me zdanie.

http://lparchive.org/Planescape-Torment/Update%2063/ - Czy ktoś kiedyś w ogóle wiedział o tej opcji z githami w zaułku? Jezu, tyle lat, a Torment *wciąż* mnie zaskakuje. Obudzę się kiedyś jako starzec i okaże się, że, wedle pomysłu maelieva, jednak widelec Nestora jest kluczem do jakiegoś portalu.
Obrazek
Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

[quote=""Ghoster""]http://lparchive.org/Planescape-Torment/Update%2063/ - Czy ktoś kiedyś w ogóle wiedział o tej opcji z githami w zaułku? Jezu, tyle lat, a Torment *wciąż* mnie zaskakuje. Obudzę się kiedyś jako starzec i okaże się, że, wedle pomysłu maelieva, jednak widelec Nestora jest kluczem do jakiegoś portalu.[/quote]

Ja *wiedziałam*, nie chwaląc się. Zresztą po githyanki można się było tego spodziewać. ;)

Łącząc tematy lparchive.org i uśmieszków... *Wiecie*, że na tej stronie znajdują się emotikony przedstawiające postacie z drużyny? Jeśli nie macie nic przeciwko, mogę je tutaj wkleić (jako linki).
There cannot be two skies.
Awatar użytkownika
maeliev
Global Moderator
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 15, 2012 12:44 am

Sorry, też wiedziałem- pisałem już dawno, że różne opcję sa dostępne w zależnosci od składu drużyny lub tego, czy są na tyle blisko, żeby sie nie wtrącić w dialog. Gadając z 'Yanki Dak'kona trzeba trzymać daleko, albo wywalić z ekipy, ot i tajemnica- przynajmniej tak mi się wydaje, pamiętam, że przerobiłem tę opcję w grze solo, bez drużyny. Tak, to sieczemy ich z githem jeszcze na placu:)
Lepiej te uśmieszki wyłączyć, tak brzmi me zdanie
- +1
na tej stronie znajdują się emotikony przedstawiające postacie z drużyny
- TO DLACZEGO MY ICH JESZCZE NIE MAMY ZAINSTALOWANYCH TU NA FORUM?!?
We can excuse the fact that you slaughtered two yugoloths before you realized where you were, outsider, but you pronounced the name of our fair city \'Sijil\' not \'Sigil\', and there can be no excuse for that!
- her honor Rastina Tollin of the Guvners
Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

W każdym razie wklejam :whistle:

Obrazek, Obrazek, Obrazek, Obrazek, Obrazek, Obrazek, Obrazek

(Na początku chciałam je wstawić w bardziej przystępnej formie, tj. jako obrazki, ale wyskakiwał komunikat o treści Określenie wymiarów obrazka nie było możliwe.)

Nope, Ignusa nie znalazłam.
There cannot be two skies.
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Ignusa nie ma, niemniej te emotikonki są raczej kiepskiej jakości. Właściwie mógłbym się zawziąć i stworzyć kilka tormentowych emotikonek, jeśli ktoś by chciał.

Tak nawiasem: widzę, że nowa koleżanka jest Przechrztem. xd
Obrazek
Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

[quote=""Ghoster""]Właściwie mógłbym się zawziąć i stworzyć kilka tormentowych emotikonek, jeśli ktoś by chciał.[/quote]
Czemu nie? Byłoby klimatycznie.

[quote=""Ghoster""]Tak nawiasem: widzę, że nowa koleżanka jest Przechrztem. xd[/quote]
W rzeczy samej. Genialne ugrupowanie, zwłaszcza że praktycznie zawiera w sobie wszystkie inne (ha!).
Miło, że zauważyłeś. ;)
There cannot be two skies.
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

http://lparchive.org/Planescape-Torment/Update%2063/ - Czy ktoś kiedyś w ogóle wiedział o tej opcji z githami w zaułku? Jezu, tyle lat, a Torment *wciąż* mnie zaskakuje. Obudzę się kiedyś jako starzec i okaże się, że, wedle pomysłu maelieva, jednak widelec Nestora jest kluczem do jakiegoś portalu.
Wiedziałem (przerabiając przewodnik przeczesywałem różne anglojęzyczne solucje, o dziwo - sam o tym nie wspomniałem na Grimuarze) i chętnie powierzę komuś zadanie spisania informacji o potyczce z githami :p
Bezimienny, Morte, Anna, Nie-Sława, Dak'kon, Nordom, Vhailor
Cześć black_cape, witam na forum Grimuaru i do razu dziękuje za fantastyczne emotki. Nordom mnie rozwalił :)). Wkrótce je wrzucę.

Przy okazji problemów z emotami (nie wszyscy jesteśmy zwolennikami) mam propozycję kompromisu: może wyłączę standardowe emoty (:) ;) :D :P), ale zostawię co lepsze emoty niestandardowe + te zaproponowane przez black_cape (które moim zdaniem są naprawdę sympatyczne).

Nie chciałbym wyłączać ich całkowicie, bo to jest jednak fajne uatrakcyjnienie (oczywiście do momentu gdy ktoś z nimi nie przesadzi ;)).
Właściwie mógłbym się zawziąć i stworzyć kilka tormentowych emotikonek, jeśli ktoś by chciał.
Oczywiście, że chcemy.
Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

[quote=""Darnath""]
Cześć black_cape, witam na forum Grimuaru[/quote]

Mam rozumieć, że zostałam oficjalnie przyjęta do drużyny? ;) Witam, witam.

Jeśli chodzi o emotikony, to standardowe są mi obojętne, a tormentowe jak najbardziej popieram. A co myślicie o tym, żeby dane użytkowników były stylizowane na realia Planescape? Zamiast zawodów i miast wpisywalibyśmy klasy, sfery i frakcje.
There cannot be two skies.
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Darnath, wprowadź jakiś system chwalenia postów, bo głupio tak za każdym razem pisać "świetny pomysł!". xd
Obrazek
Awatar użytkownika
Corpselight
Rozdwojony Język
Rozdwojony Język
Posty: 132
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:18 pm
Lokalizacja: Sigil

[quote=""black_cape""]
A co myślicie o tym, żeby dane użytkowników były stylizowane na realia Planescape? Zamiast zawodów i miast wpisywalibyśmy klasy, sfery i frakcje.[/quote]
Ohoho, to by było coś! Ale pamiętajmy, że jakiś procent forumowiczów będzie zainteresowany wyłącznie Eternity. Można dla tych śmiałków dodać kilka "ichnich" miejsc i klas, i wszyscy będziemy sobie żyć w symbiozie :)

Czcionki, emoty, klasy, frakcje, chwalenie postów... Admin nam osiwieje od tego natłoku żądań ;P
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Chwalenie postów tak jakby jest. Tak bo je zaimplementowałem, jakby bo nie działa.
Emotki to nie problem - na dniach się coś wymyśli.
Frakcje to też fajny pomysł, ale zepsułem forum przy próbie dodania jednego prostego przycisku "dziękuje za post" - strach pomyśleć co się stanie jak zacznę grzebać w ustawieniach profilu
:chores-chopwood:

Na razie trzeba cierpliwości, końcem tygodnia będę miał pewnie więcej czasu to podłubię i zobaczę co się da wykonać (:
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Jestem pozytywnie zaskoczony ostatnimi tematami. Dzięki za przeniesienie sesji Ghoster i dzięki maeliev za rozpoczęcie inwazji na dział Przewodnika :)

Paradoksem tego forum jest na razie sam fakt, że nie rozmawiamy w nim o Eternity (poza tłumaczenia), ale pewnie z czasem się to zmieni.
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Jestem pozytywnie zaskoczony ostatnimi tematami. Dzięki za przeniesienie sesji Ghoster i dzięki maeliev za rozpoczęcie inwazji na dział Przewodnika :)
Wcześniejsze sesje też przeniosę, nie pozwolę by tak gniły na niedostępnym niezalogowanym forum.
Paradoksem tego forum jest na razie sam fakt, że nie rozmawiamy w nim o Eternity (poza tłumaczenia), ale pewnie z czasem się to zmieni.
Paradoksem tego forum jest na razie fakt, iż rozmawiamy w nim o Eternity, mimo iż w adresie jest "Planescape". :Ð
Obrazek
Awatar użytkownika
maeliev
Global Moderator
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 15, 2012 12:44 am

Ghoster, ja przenoszę Kwiat, tylko go musze zredaować troche, tego jest 30 stron. A Ty bez kitu tak walisz 1:1 każdy post? To nieźle, hahaha, ile już sobie ich natrzaskałeś? Ze 150?:D
We can excuse the fact that you slaughtered two yugoloths before you realized where you were, outsider, but you pronounced the name of our fair city \'Sijil\' not \'Sigil\', and there can be no excuse for that!
- her honor Rastina Tollin of the Guvners
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości