Pillars z kategorią 17+

Wieści związane z Pillars of Eternity.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Uzasadnienie ESRB:
ESRB pisze:To gra role playing, w której gracze wcielają się w bohaterów eksplorujących świat fantasy. Z perspektywy rzutu izometrycznego przemierzają lochy/krypty, prowadzą interakcje z innymi postaciami i angażują się w różne zadania. Gracze wykorzystują miecze, topory, magiczne czary, by zabijać innych ludzkich przeciwników i fantastyczne istoty (smoki, trolle, ogry). Bitwom towarzyszą dźwięki stali i częste efekty bryzgającej krwi. Podłogi komnat w niektórych lokacjach pokrywają duże ilości krwi.

W trakcie przygody gracze będą mogą zamówić usługi kurtyzan, choć żaden seksualny akt nie jest ukazany. Dialogi zawierają również treści o tematyce erotycznej (np „Prostytutka opiera ręce na biodrach i wypina piersi, kiedy się do niej zbliżasz”).

W dialogach występuje słowo „fuck” [po naszemu, można sobie przetłumaczyć ;) ‒ przyp. redakcja]
Tresć newsa: http://grimuar.pl/pillarsofeternity/pil ... ia-17-plus
Awatar użytkownika
Lord Bart
Szczebiocząca Czaszka
Szczebiocząca Czaszka
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:06 pm
Lokalizacja: Warszawa/Korriban
Kontakt:

Tak sobie skojarzyłem tego newsa z innym
http://grimuar.pl/pillarsofeternity/tow ... i-finalnej
i to się kupy nie trzyma...

Zresztą zgadzam się z komentarzem Grochu - siedzenie okrakiem na barykadzie jest najgorszym wyjściem. Mam wrażenie, że większość kickstarterowiczów, którzy wsparli tytuł oczekiwało m.in. tego co skrócono. Ciekawe co będzie przy Tides of Numenera...

Gram już chyba ze 20 lat, widziałem i widzę jak zmienia się branża i niestety mam wrażenie, że bywa często gorzej niż można by przypuszczać.
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

To rzeczywiście dość dziwne. Nawiasem, jak ktoś słusznie zauważył stare produkcje jak Baldur czy Planescape nie potrzebowały wulgarnego języka. Zwłaszcza w drugim przypadku dojrzałość produkcji przejawiała się w tematyce. Przy okazji gry trafiały dzięki temu do najmłodszych odbiorców i wychowywały kilka pokoleń.

Nie zaszkodzi to pewnie Pillars of Eternity; chociaż tak wysoka ocena ESRB jest trochę zaskakująca (jak na produkcję fantasy w rzucie izometrycznym).
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości