Planescape: Torment - gdzie kupić?

Ogólnie o bohaterach i bestiach, najwierniejszych towarzyszach i nikczemnych przeciwnikach.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
snam
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 13, 2013 9:51 pm

Witam,
Mieszkam za granicą, a chciałbym pograć ponownie w Planescape Torment. I chciałbym się zapytać czy wie ktoś może gdzie kupić PT digital download w wersji PL? Na gog-u jest wyłącznie wersja angielska, a pamiętam że spolszczenie jest pierwsza klasa (zwłaszcza mój ulubiony Morte - Emilian Kamiński).
Awatar użytkownika
maeliev
Global Moderator
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 15, 2012 12:44 am

Google--> Planescape Torment PL digital download--> trzecia propozycja od góry^^ No dobra, znaj dobrego wujka, masz tu linka od razu:P
Nie łatwiej będzie Ci sprawić sobie orginał i ściągnąć spolszczenie? W ogóle, PST w oryginale może i jest wyzwaniem (skoro mieszkasz za granicą to może być niezła lekcja języka, polecam), ale zdecydowanie warto go poznać właśnie w tej odsłonie! Pozdro
We can excuse the fact that you slaughtered two yugoloths before you realized where you were, outsider, but you pronounced the name of our fair city \'Sijil\' not \'Sigil\', and there can be no excuse for that!
- her honor Rastina Tollin of the Guvners
Awatar użytkownika
snam
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 13, 2013 9:51 pm

[quote=""maeliev""]Google--> Planescape Torment PL digital download--> trzecia propozycja od góry^^ No dobra, znaj dobrego wujka, masz tu linka od razu:P
Nie łatwiej będzie Ci sprawić sobie orginał i ściągnąć spolszczenie? W ogóle, PST w oryginale może i jest wyzwaniem (skoro mieszkasz za granicą to może być niezła lekcja języka, polecam), ale zdecydowanie warto go poznać właśnie w tej odsłonie! Pozdro[/quote]

Wszedłem na tą stronę i do wyboru jest tylko wersja pudełkowa, na dodatek w tej chwili niedostępna. Chodzi bardziej o sentyment niż problemy z angielskim, nikt nie zastąpi Mortego :D A samego spolszczenia też nie znalazłem. W każdym razie dzięki, chyba jednak nic z tego i wersja gog musi mi wystarczyć.
Awatar użytkownika
maeliev
Global Moderator
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 15, 2012 12:44 am

Hmm, u mnie pokazuje że wersja pudełkowa niedostępna, ale cyfrowa jest na stanie... Niestety, inaczej pomóc nie umiem:/
We can excuse the fact that you slaughtered two yugoloths before you realized where you were, outsider, but you pronounced the name of our fair city \'Sijil\' not \'Sigil\', and there can be no excuse for that!
- her honor Rastina Tollin of the Guvners
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości