problem z konwersacją z Czerstwą Mary

Ogólnie o bohaterach i bestiach, najwierniejszych towarzyszach i nikczemnych przeciwnikach.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Jajx
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 12
Rejestracja: pn lut 09, 2015 8:08 pm

witam !
tym razem mam problem typowo rozgrywkowy otóż
mam 16 punktów charyzmy i jestem w ziemiach umarłych, wykonałem już wszystkie questy a Posępny Hargrimm otworzył mi wyjście z Ziem Umarłych i nie jestem już tam więźniem. Mam jednak pytanie czy po tym jak już jestem wolny można dalej porozmawiać z Czerstwą Mary o tym czy może mnie przenieść do komnaty Milczącego Króla, czy już po ptokach i muszę zabijać wszystkich w ziemiach umarłych żeby wykonać quest dla wielojedności ?
proszę o pomoc
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Chyba niestety straciłeś taką możliwość. Ona - z tego co pamiętam - jest możliwa tylko na etapie tego konkretnego zadania, a skoro już je wykonałeś (otwarto ci drogę z Ziem Umarłych) ścieżką Hargrimma, nie dostaniesz się do komnat w ten sposób.

Jeżeli zależy ci na wykonaniu zadania dla Wielojedności, będziesz musiał rozpocząć tam rzeź.
Aczkolwiek może są alternatywy: jeżeli jesteś łotrzykiem, spróbuj się może przekraść? Jeśli nie, to cóż... walcz ;)
Awatar użytkownika
Wrathu
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Posty: 52
Rejestracja: pn mar 16, 2015 11:45 am
Kontakt:

Darnath pisze:Chyba niestety straciłeś taką możliwość. Ona - z tego co pamiętam - jest możliwa tylko na etapie tego konkretnego zadania, a skoro już je wykonałeś (otwarto ci drogę z Ziem Umarłych) ścieżką Hargrimma, nie dostaniesz się do komnat w ten sposób.
Niestety to prawda.
Ta opcja dialogowa wymaga przełącznika "Global("DN_Prisoner", "GLOBAL", 1)", którego wartość najpewniej zmienia się na 0, gdy Bezimienny przestaje być więźniem.
Darnath pisze:Aczkolwiek może są alternatywy: jeżeli jesteś łotrzykiem, spróbuj się może przekraść?
Próbowałem Anną. Zabrałem klucz Hargrimmowi, ale otwieranie drzwi do komnaty Króla powoduje, że wszyscy nieumarli stają się wrodzy. No cóż.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości