Rhin- gdzie jest?

Historia Ostatniego Porzuconego i jego towarzyszy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
vedduer
Początkujący
Początkujący

pn mar 06, 2017 12:07 am  

Hej, odesłałem Rhin (małą dziewczynkę z drużyny) czy ktoś wie gdzie i czy wgl mogę ją jeszcze znaleźć?

Awatar użytkownika
Wrathu
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Kontakt:

pn mar 06, 2017 2:01 am  

Z początku, gdy nie miałem dla niej miejsca w drużynie, czekała przy zrujnowanym domu, tam gdzie pierwszy raz ją znalazłem. Co dziwne, kula z brązu nie mogła jej przywołać, w przeciwieństwie do innych towarzyszy.
Z tego, co można wyczytać w internecie prawdopodobnie na pewnym etapie nie da się już jej odzyskać?

Specyficzny zabieg, ale uczy pewnej odpowiedzialności - w końcu to dziecko, nie możemy tak po prostu ją zostawić, bo nie przydaje się w walce, musimy wziąć za nią odpowiedzialność i opiekować się nią.

Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Kontakt:

pn mar 06, 2017 9:34 pm  

Jeszcze pytanie gdzie ją odesłałeś. Jest kilka możliwości -

Spoiler, jeśli zrobiłeś to w Klifach Sagusa: Jeśli znalazłeś jej nowy dom, o Rhin przeczytasz dopiero w napisach końcowych
Spoiler, jeśli to zrobiłeś w Wykwicie: Jeśli pozwoliłeś jej przejść przez portal Aen-Tozona, Rhin pojawi się jeszcze, bliżej końca wędrówki - spotkania nie unikniesz, więc po prostu czekaj cierpliwie
Jeśli natomiast, wyrzuciłeś ją z drużyny, tak po prostu, to odpowiedź Wrathu może być całkiem realna - nie znajdziesz jej już wcale.