Szara imitacja

Historia Ostatniego Porzuconego i jego towarzyszy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Ribald
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 42
Rejestracja: czw mar 26, 2015 9:28 am

Natrafiłem na problem z tym zadaniem. Porozmawiałem z czterema kobietami w Sig...w Klifach, mam Serię w swoim umyśle, ale gdy przejdę dalej przez portal to czegoś mi brakuje - mam wizję oblężenia miasta, zamknięcia córki przez ojca w komorze i tyle...
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

mam Serię w swoim umyśle, ale gdy przejdę dalej przez portal to czegoś mi brakuje - mam wizję oblężenia miasta, zamknięcia córki przez ojca w komorze i tyle...
Nie wiem czy to jeszcze ten krok, ale najpewniej to dopiero połowa zadania. Czy miałeś wizję z maszyną? (w samym centrum lokacji) Ojciec zjawy powinien powiedzieć Ci jak wyłączyć maszynę (ale to też zależy od ścieżki).

Jeśli już to zrobiłeś, musisz odnaleźć maszynę prawdopodobieństwa w prawdziwym świecie. W spoilerze lokacja.
Spoiler
Show
Znajduje się w podziemiach Sagusa, tam gdzie lustra i Kula z Brązu.
Awatar użytkownika
Ribald
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 42
Rejestracja: czw mar 26, 2015 9:28 am

Coś chyba zrobiłem nie tak, bo ojciec zjawy mi się nie pojawia. A wyczerpałem już wszystkie linie dialogowe zarówno w realnym świecie, jak i w umyśle. Jestem połączony z Serią, tyle że użyłem do tego nurtów...
Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

Ribald, to jaki masz teraz status zadania w dzienniku? Czy po tym, jak porozmawiałeś z kobietami z Klifów, kliknąłeś na ich widma w meandrze?
Awatar użytkownika
Ribald
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 42
Rejestracja: czw mar 26, 2015 9:28 am

Poszedłem już dalej z fabułą, ale generalnie po tym jak porozmawiałem z widmem w Piątym Oku, a potem w swoim umyśle znalazłem trzy kobiety (dwie chyba na Skraju Klifu, jedną w Dzielnicy Rządowej), zidentyfikowałem je, rozwiązałem quest z ofiarą rozpaczy dla rzeźbiarza, zidentyfikowałem Serię w swoim umyśle (przez użycie nurtów) i jak wchodziłem do odpowiedniego portalu to wyświetlały mi się tylko scenki z oblężeniem przez Tabahtów i włożeniem córki przez ojca do komory. Nie miałem tam żadnej innej postaci...
Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

Czyli to był jakiś bug, bo wszystko dobrze zrobiłeś. Normalnie za każdym razem, kiedy klikniesz na jedno z widm, zostaje odkryty kolejny fragment historii córki i zadanie idzie do przodu.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości