problem z 13 poziomem od nuy

Jeżeli masz pytania dotyczące fabuły produkcji, zadań lub wątku głównego zadaj je tutaj (pamiętaj by oznaczać spoilery)

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Jajx
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 12
Rejestracja: pn lut 09, 2015 8:08 pm

witam !
mam problem utknąłem na 13 poziomie od nuy wybiłem już wszystkich przeciwników na tym poziomie i wykonałem zadanie dla witraków na 12 poziomie ale nie wiem jak otworzyć drzwi które pewnie prowadzą na kolejny poziom słyszałem że trzeba iść do jakiegoś ducha w pomieszczeniu który otwiera skrbiec tam jest jakiś duch ale nie chce ze mną gadać pomocy !!!!!!!
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Musisz porozmawiać z duchem, ale przede wszystkim musisz poznać starożytny język:
http://grimuar.pl/pillarsofeternity/bez ... /poziom-13

Nie da się przejść przez ten poziom bez ukończenia pewnego fragmentu wątku głównego (należy zakończyć zadania na Wybrzeżu Dziedzictwa w Zatoce Buntu).
Awatar użytkownika
Jajx
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 12
Rejestracja: pn lut 09, 2015 8:08 pm

rozmawiam z duchem ale podaje mi tylko jedno hasło, które nie działa czy to na pewno ten duch czy robię coś źle ?
Awatar użytkownika
Gorn
Współsłowiec
Współsłowiec
Posty: 32
Rejestracja: sob mar 23, 2013 10:41 pm

Musisz znaleźć drugiego ducha, który wygląda jakby coś niszczył. Wtedy pojawi się opcja z przeciwnym hasłem.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości