Znikający ekwipunek podczas misji z Twierdzy

Masz problem techniczny? Napisz.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Lord Bart
Szczebiocząca Czaszka
Szczebiocząca Czaszka
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:06 pm
Lokalizacja: Warszawa/Korriban
Kontakt:

Czy ktoś miał coś takiego, względnie wie czy to bug czy normalna sprawa:
wysłałem Alotha na misję z naszego zameczku.
Wyruszył, wrócił, przyniósł 690 kasy i jakiś zwój. Niestety, po drodze stracił z ekwipunku drugi grimuar, dwa sztylety i zwój, a z szybkich slotów 3 zwoje i napój regeneracyjny.

Trochę się ... i nawet odechciało mi się grać, mimo że miałem save'a ratunkowego, ale w czasie kiedy nasz elf podróżował ja ubiłem jednego z poszukiwanych listem gończym, a nie było to łatwe.

Teraz nie wiem - to jest bug, czy to przez drugi grimuar czy po prostu to jest celowe i należy puszczać ich w podróż "nagimi"?
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Oj, nie jesteś sam. Obawiam się, że nie znajdziesz teraz łatki, chyba że dzisiejszy patch to poprawia.
Awatar użytkownika
Lord Bart
Szczebiocząca Czaszka
Szczebiocząca Czaszka
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:06 pm
Lokalizacja: Warszawa/Korriban
Kontakt:

Czyli bug. Ulżyło mi w tym sensie, że akurat można te przedmioty przekazać. Powiem tak: zamiast bzdurnych bet, które i tak nigdy nic nie dają z graczami (wiem, bo robiłem to w The Old Republic), powinni siedzieć jeszcze z miesiąc i to testować.

Nie wierzę, że u nich było ok, a teraz tak się dzieje.
Awatar użytkownika
Lord Bart
Szczebiocząca Czaszka
Szczebiocząca Czaszka
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:06 pm
Lokalizacja: Warszawa/Korriban
Kontakt:

1.03 nie zmieniło tego. Tyle w temacie :/

Dodam jeszcze, że w ogóle wyrzucanie i przyjmowanie członków drużyny wiąże się z kasacją danych indywidualnych tj. czasu spędzonego z drużyną, ilości trupów i tak dalej. Cudowne *zzzzz*
Awatar użytkownika
fvz
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 30, 2015 9:27 pm

W tym wypadku stwierdzenie, że przy drugim przechodzeniu ta gra nabierze nowego uroku być może będzie miało inne podwaliny... :)
Z dodaniem grymuaru chyba możesz spróbować ze sposobem który ja podaje w osobnym temacie.
Awatar użytkownika
Lord Bart
Szczebiocząca Czaszka
Szczebiocząca Czaszka
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:06 pm
Lokalizacja: Warszawa/Korriban
Kontakt:

Niby pracują nad tym, ale czy dostaniemy to w ten piątek? W następny? Podobno pod koniec miesiąc można oczekiwać zmian dotyczących 32-bitowych systemów... czyli jednak da się.

Patrząc na to co się wyrabia przy Unity to... kickstarter kickstarterem, ale mogli wyżebrać więcej kasy na coś normalnego. Rozumiem, że nie ma licencji D&D, bo taniej i w ogóle, ale niektóre rzeczy to już przesada.

Na szczęście w końcu wyruszyłem w podróż z Banner Saga, jest wiele innych ciekawych rzeczy, z dalszym przejściem - bez martwienia się, że jak coś źle kliknę to mi sejvu znikną - poooczekam sobie. Chociaż oczywiście wpłynie to na moją ostateczną ocenę. I z pewnością na kupno kolejnych produktów od Obsidianu.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość