Zawieszony loading na koniec gry

Problemy techniczne, błędy, wymagania sprzętowe.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Ribald
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 42
Rejestracja: czw mar 26, 2015 9:28 am

Drugie podejście zakończyło mi się na tę chwilę w sposób deprymujący - po przeniesieniu się z Wykwitu do Labiryntu dwa z trzech portali nie chcą mi się wczytać (jest 49% cały czas). Na forum steamowym przeczytałem, że może chodzić o pierścień splątania, tyle że nie mam go w ekwipunku (był u Callistage, która nie dołączyła do mnie ostatecznie w Oazie). Miał tak ktoś?
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Drugie podejście zakończyło mi się na tę chwilę w sposób deprymujący - po przeniesieniu się z Wykwitu do Labiryntu dwa z trzech portali nie chcą mi się wczytać (jest 49% cały czas). Na forum steamowym przeczytałem, że może chodzić o pierścień splątania, tyle że nie mam go w ekwipunku (był u Callistage, która nie dołączyła do mnie ostatecznie w Oazie). Miał tak ktoś?
Dokładnie to samo miałem. Tylko ja nie dostałem się do jednego portalu (black_cape widziała wszystkie). Ostatecznie, nie udało mi się przejść i nie znalazłem rozwiązania.
Awatar użytkownika
Ribald
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 42
Rejestracja: czw mar 26, 2015 9:28 am

Na forum inExile znalazłem tylko radę żeby im przesyłać sejwy i informację, że nad tym pracują.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości