Crash po stworzeniu postaci

Problemy techniczne, błędy, wymagania sprzętowe.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Wrathu
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Posty: 52
Rejestracja: pn mar 16, 2015 11:45 am
Kontakt:

Udało mi się uruchomić grę. Udało mi się przejść początkowy Meander, choć powoli i ogromnymi lagami, ale ponoć to tylko tak w tej lokacji bywa i dalej byłoby spoko. W końcu przyszedł czas na stworzenie postaci (inteligentny nano). Dalej ekran ładowania.
Crash gry, komunikat growy "Oops!" z jakimś tekstem i kodem błędu oraz systemowy, że brakuje pamięci.

Jeśli następnym razem się to zdarzy, to zanotuję kod błędu czy coś. Ale już zawczasu piszę, że takie coś się przytrafia, może nie tylko mi. Zastanawiam się, czy w końcu się uda, czy to już zawsze nie będzie dawało rady przejść do następnej lokacji.

Niemniej jednak, niezwykle dziwnym jest dla mnie, że "Torment" chodzi mi ciężej niż taki "Skyrim" na przykład.

Podejście 4: Po załadowaniu drugiej lokacji gra przestaje odpowiadać i pojawia się dziwny komunikat: "Instrukcja spod 0x405706d0 odwołuje się do pamięci pod adresem 0x0018467e. Pamięć nie"
Podejście 5: Zwiększenie dopuszczalnego rozmiaru pliku stronicowania rozwiązało problem komunikatów, choć gra wciąż się mocno tnie. Niemniej jednak, wydaje się możliwa do ukończenia, choć lagi trochę obniżają radość z zanurzenia się w świecie.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości