Wasza wizja Ostatniego Porzuconego

Ogólne dyskusje o świecie, bohaterach, bestiach i akcesoriach.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

Część z Was miała już okazję do pewnego stopnia utworzyć postać w wersji beta, a większość osób stawia swoje pierwsze kroki w Dziewiątym Świecie. Dobrze byłoby więc rozpocząć dyskusje wszelakie od tego wstępnego etapu gry - chociaż nie tylko wtedy będzie się kształtować tożsamość bohatera. Jaką wybraliście cechę przewodnią, typ i specjalizację postaci? Które nurty obecnie u Was dominują? Czy Wasza postać będzie odkrywcą, zdobywcą, altruistą czy manipulantem?

Mój zestaw:
Spoiler
Show
Obrazek
Celowałam w taką charyzmatyczną postać, stąd cecha przewodnia, ale z perspektywy czasu wolałabym jednak nie mieć tych kar do Percepcji, bo przepada trochę opcji dialogowych (dopóki nie awansujemy albo nie zdobędziemy odpowiednich artefaktów). Dalej - chociaż niekoniecznie lubię grać klasami magicznymi, zdecydowałam się na nano, jako że sprawiają wrażenie postaci o głębszej świadomości świata. I mają przydatną umiejętność czytania w myślach, polecam. Specjalizacje były tylko trzy, dwie pozostałe raczej bojowe, więc taki wybór wydał mi się najbardziej sensowny.

No i właśnie, postać miała się skupiać na majstrowaniu przy różnych tajemniczych zjawiskach i urządzeniach, a w międzyczasie usiłować zdobyć swoją pozycję w świecie (niebieski/srebrny nurt), ale przez ciągłe latanie za enpecami z problemami skończyło jej się tak jakoś na złotym nurcie.
There cannot be two skies.
Awatar użytkownika
ArhibaldWest
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Posty: 45
Rejestracja: ndz cze 09, 2013 5:47 pm

Spoiler
Show
Obrazek
Cecha przewodnia: oczytany. Wybrałem ze względu na umiejętności, i pasuje też do typu osobowości wykreowanego przeze mnie - nano zafascynowane nauką. Prawdopodobnie stracę trochę opcji dialogowych (przynajmniej na początku), ale takim typem postanowiłem być. Nano postanowiłem być od początku (decyzja podjęta po przeczytaniu corebooke'a), dodatkowo teraz też podjąłem decyzję, by postać miała bardzo wysoki intelekt. Nurty ku, którym chce się kierować to niebieski i srebrny. Póki co wychodzi, jak będzie na końcu, zobaczymy.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości