Premiera (28.02)

Ostatnie nowości, aktualizacje i ciekawe informacje o produkcji.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
jasniak
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 38
Rejestracja: sob sie 03, 2013 11:48 pm

https://www.kickstarter.com/projects/in ... ts/1763675
Jeżeli ktoś korzystał z bety poprzez Steam i chce zmienić swoją wersję na tą z Gog to będzie istniała taka możliwość. :D
Awatar użytkownika
Wrathu
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Posty: 52
Rejestracja: pn mar 16, 2015 11:45 am
Kontakt:

Cóż, skoro został założony temat o takiej nazwie...
Zamówiłem sobie preorder edycji D1 na Grymel, bo było taniej niż w Empiku.
Ta edycja interesuje mnie szczególnie ze względu na zawarty w niej soundtrack. Nawet jeśli gra mi nie pójdzie, to będę miał oryginalną płytę Marka Morgana XD
Awatar użytkownika
jasniak
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 38
Rejestracja: sob sie 03, 2013 11:48 pm

Cóż w Twoim sklepie nawet premiera jest przed premierą... "Premiera 24.02.2017"
Awatar użytkownika
Wrathu
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Posty: 52
Rejestracja: pn mar 16, 2015 11:45 am
Kontakt:

Myślę, że bez obaw, bo sklep jest na liście na oficjalnej stronie.
Dostałem już maila po wpłaceniu. Jest tam pewna informacja, którą nie jestem pewien, jak interpretować:
"Jednocześnie chcemy poinformować, że w zamówieniu znajduje się przynajmniej jeden towar przedpremierowy."
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Awatar użytkownika
fvz
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 30, 2015 9:27 pm

Czy ktoś się orientuje jak wyglądają wersje Gry w poszczególnych sklepach? Mianowicie:
- czy wszędzie jest ta sama wersja PL
- kiedy wysyłka? Jak wiemy premiera jest 28.II stąd pytanie - czy gra będzie u mnie w dniu premiery, gotowa do gry? Czy może w dniu premiery wysyłają dopiero?
- czy wersja BOX od STEAM różni się czymś więcej niż formą dystrybucji oraz kwestiami oczywistymi - fizyczny produkt / cyfrowy produkt ?
Podejrzewam, że wiele osób już złożyło zamówienia i być może ktoś już zna odpowiedzi na moje pytania. W moim mieście jest Komputronik, RTV Euro AGD oraz Media Expert, jednak do tych sklepów nie mam zaufania z uwagi na średnio-satysfakcjonujące doświadczenia. Z tego też powodu raczej nastawiam się na zakup przez sieć (np w Morele, czy innym sklepie - btw, coś polecicie?)
Dzięki z góry, za jakiekolwiek odpowiedzi.
Pozdrawiam,
fvz
Awatar użytkownika
jasniak
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 38
Rejestracja: sob sie 03, 2013 11:48 pm

Wszędzie jest ta sama wersja PL (jeżeli korzystasz z oficjalnych sklepów)
Na resztę pytań znajdziesz odpowiedzi w sklepach, co to steam to z tego co się orientuje to tam będą wychodzić wczesne wersje patchy do gry.
Awatar użytkownika
popkornbielsko
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 26, 2017 5:13 pm

Ok gra spoko ale podstawka zajmuje 10 gb a patch prawie 5 gb nie mogli tego od razu na plyte rzucic bo ma duzo bledow aaa i wazne nie zaczynajcie grac na podsawce po sciagnieciu patcha stare savy nie dzialaja wiem ze premiera we wtore ale dzieki uprzejmosci sklepu mam juz od wczoraj,milego grania,i patch naprawia duzo bledow ,bez niego nie ma co zaczynac
Awatar użytkownika
Wrathu
Gorejący Dyskutant
Gorejący Dyskutant
Posty: 52
Rejestracja: pn mar 16, 2015 11:45 am
Kontakt:

23 godziny temu dostałem powiadomienie o wysyłce towaru z Grymel.

Jaram się jak Ignus
No i fakt, że w tym wydaniu będzie soundtrack, wreszcie będę miał płytę Marka Morgana na fizyku!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości