Trywialna przygoda w Warowni

System, walka, magia ‒ dyskusja o rozgrywce, umiejętnościach czy budowie postaci.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Dzwienkoswit
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 13
Rejestracja: sob mar 11, 2017 5:23 pm

Tak szukałem na internecie i szukałem, ale pomocy nie znalazłem, więc pomyślałem, że sprawdzę tutaj. Obecnie pracuję nad poradnikiem do trofeów w Pillarsach na PS4.

Jedynie trofeum jakiego nie mogę zdobyć to Przygoda na Poziomie - Ukończ trywialną, zwyczajną, wielką, epicką i legendarną przygodę z warowni

Wiem na jakich zasadach działają przygody itd. Wiem też że ich wielkość zależy od liczby tur na nie potrzebnych - trywialna (1 tura), zwyczajna (2 tury), wielka (3 tury), epicka (4 tury), legendarna (5 tur). Dowiedziałem się, że ich losowanie zależne jest od prestiżu warowni. Z tego co tam gracze sprawdzali mniej więcej system ma się tak: poziom prestiżu warowni + 2 rzuty kostkami k50. I zależnie od wyniku dostaje się przygodę. Tzn. trywialna (ok 25), zwyczajna (ok 50), wielka (ok 75), epicka (ok 100), legendarna (ok 125).

Grałem już wielokrotnie i jedyna przygoda jaka nigdy mi się nie pojawiła to trywialna. Nawet jak miałem bardzo niski poziom prestiżu. W zasadzie nie wiem więc co zrobić aby osiągnąć to trofeum... Będę musiał chyba jeszcze raz zacząć nową grę, zbudować jedynie zamek i nic ponad to. Oraz zatrudnić tego ogra z jednego z zadań, który jeszcze obniża poziom prestiżu. To jedynie co mi przychodzi do głowy. Może ktoś tu z grających coś podpowie? Byłbym niezmiernie wdzięczny.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość