Przewodnik po Bezkresnych Ścieżkach Od Nuy

Ogólnie o Pillars of Eternity ‒ świat, religia, filozofia, polityka.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Szlifujemy właśnie przewodnik po Ścieżkach Od Nuy. Mapki pójdą jeszcze w całkowitą korektę, ale już możemy podać link:

Przewodnik po Ścieżkach Od Nuy

Dużo rzeczy można tam jeszcze dodać. Źle zrobiłem, że nie wykonałem sobie zrzutów ekranu sprzętu, który znajdujemy na poziomie 15. No i poradnik czeka jeszcze na korektę - na razie redakcyjnie nie wszyscy jesteśmy po przygodzie (praca i obowiązki), więc część materiałów może mieć błędy merytoryczne/gramatyczne. Ale powoli aktualizujemy Grim.

Jeżeli macie sugestie lub uważacie że coś pominęliśmy, czy też coś jest nieczytelne dla was, dajcie nam koniecznie znać.
Awatar użytkownika
Ribald
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 42
Rejestracja: czw mar 26, 2015 9:28 am

Ścieżki specjalnie zostawiłem sobie na drugie przejście, jeszcze przede mną :)

A planujecie poradnik do całości?
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

A planujecie poradnik do całości?
Tak, aczkolwiek dzielimy teraz trochę czas na inne fajne, "większe" rzeczy (pomijając złoty duet - praca/życie). Poradnik się pojawi, ale nie będziemy się z nim bardzo śpieszyć. Z doświadczenia wiem, że lepiej ugryźć wszystko co jest dookoła, a później skończyć przewodnik. Plus - w redakcji dalej gramy (ja się trochę tylko wybiłem i nienaturalnie szybko skończyłem z grą).

No i Torment oczywiście ;)
Czekamy też na coś fajnego związanego z Planescape'em i się doczekać nie możemy!
Awatar użytkownika
Ribald
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 42
Rejestracja: czw mar 26, 2015 9:28 am

Hmm, Poziom 12 - "brak uprawnień do przeglądania tej strony" ;)
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Ribald pisze:Hmm, Poziom 12 - "brak uprawnień do przeglądania tej strony" ;)
Dzięki, naprawione. Zapomniałem opublikować ;)
Awatar użytkownika
Gorn
Współsłowiec
Współsłowiec
Posty: 32
Rejestracja: sob mar 23, 2013 10:41 pm

Poziom 13
"Przełącznik wewnątrz płn-wsch. komnaty [5], otworzy ukryte drzwi."

Cóż, ja żadnego przełącznika tam nie znalazłem, mimo wymaksowanej mechaniki. Z tego co doczytałem w innym poradniku, przełącznik można znaleźć tylko, jeśli wchłonęła się wcześniej wiedzę poprzedniego właściciela Twierdzy.
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Cóż, ja żadnego przełącznika tam nie znalazłem, mimo wymaksowanej mechaniki. Z tego co doczytałem w innym poradniku, przełącznik można znaleźć tylko, jeśli wchłonęła się wcześniej wiedzę poprzedniego właściciela Twierdzy.
Fakt, dzięki za informację - chodzi dokładnie o Maerwalda. Przy następnej aktualizacji zamieszczę stosowną informację.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości