Przewodnik przedsprzedaży

Wieści związane z Pillars of Eternity.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

Potrzebujesz upewnić się, kiedy otrzymasz swoją wersję Pillars of Eternity? A może dopiero zastanawiasz się, którą z nich wybrać? Chcąc nieco opanować przedpremierowe zamieszanie i rozjaśnić wątpliwości, przedstawiamy następujące edycje gry (z uwzględnieniem różnic pomiędzy wydaniami):
  • wersję pudełkową dla donatorów;
  • wersję cyfrową dla donatorów;
  • pudełkową Edycję Awanturnika;
  • cyfrowe wersje Hero Edition, Champion Edition i Royal Edition.
Przejdź do artykułu
Awatar użytkownika
Lord Bart
Szczebiocząca Czaszka
Szczebiocząca Czaszka
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:06 pm
Lokalizacja: Warszawa/Korriban
Kontakt:

Tja, czekam na nową pensję i pewnie na początku marca wklepię 'awanturniczy' preorder, nie mniej ceny digitali nadal niezmiernie *whut*
Awatar użytkownika
Lord Bart
Szczebiocząca Czaszka
Szczebiocząca Czaszka
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:06 pm
Lokalizacja: Warszawa/Korriban
Kontakt:

Tak sobie przy okazji szukam na temat Pillars of Eternity: Prima Official Game Guide.
Ktoś pamięta to
http://www.retro24.net.pl/azk3/katalog/ ... index.html
do BG?

Ja wyhaczyłem to cudo zupełnie przez przypadek i stało się moją Biblią. Myślałem, że wiem sporo o tytule - do czasu :D

I teraz tak sobie patrzę na te Pillarsy - ja rozumiem HC i dobry papier, ale... 118PLN z Amazonu.uk, 110PL z A.us, nie licząc przesyłki.
Naprawdę? Wiem, że PDF da się znaleźć w sieci, ale... to co innego. Czy myślicie, że taki Game Guide ma szansę być wydany w Polsce, już nie mówię że w naszym języku.
Bo po takiej cenie to mogę komuś sprawić PoE w prezencie :(
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Naprawdę? Wiem, że PDF da się znaleźć w sieci, ale... to co innego. Czy myślicie, że taki Game Guide ma szansę być wydany w Polsce, już nie mówię że w naszym języku.
Chciałbym móc na to odpowiedzieć, ale naprawdę nie wiem. Niestety, podejrzewam że te większe tekstowe dodatki (też w przypadku Tormenta, jak np. nowela Adama) obejdą się bez oficjalnych tłumaczeń.
Awatar użytkownika
Lord Bart
Szczebiocząca Czaszka
Szczebiocząca Czaszka
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:06 pm
Lokalizacja: Warszawa/Korriban
Kontakt:

Tłumaczenie pal licho, ale żeby było dostępne... taniej i prościej.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości