Wersja GOG bez modów.

Problem techniczny? Zębatka się zacięła? Napisz, poradzimy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Trias
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 16, 2016 1:39 am

Witam się tu z Wami.
Chciałem wyrazić swój podziw, dla aktywnie działającej społeczności PT.
Kiedyś też się trochę znałem... To tyle słowem wstępu.
Pobrałem wersję z GOGa. Cena bardzo atrakcyjna i chciałem wrócić do tej gry po latach. Po raz 5 albo 6...
Modyfikacja .ini znana od lat, nie stanowi problemu. Tak samo mody graficzne.
Problem pojawia się przy próbach użycia modów: Ultimate WeiDU Fixpack v4.13 by Qwinn, PST Unfinished Business by Qwinn oraz PS:T Tweak Pack by Qwinn.
Posiadam Win7 i nie ma możliwości zmodowania gry, zarówno w PL jak i ANG. Nie jestem specem, ale z tego co jest napisane, nie jest wykrywany plik z językiem.
Przy każdej próbie widnieje napis: No translation provided -2001

Wrzycać screeny ?
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Cześć,
Nie ma powodu, dla których te modyfikacje nie miałyby działać na wersji GOG. Pierwszy raz spotykam się z problemem, więc standardowa sekwencja pytań:
a) jesteś pewien, że nie instalowałeś żadnej dodatkowej łatki (np patcha 1.1, który jest już z wersji Good Old Games)?
b) z jakiej wersji Weidu korzystasz? spróbuj z najnowszą: http://www.shsforums.net/files/file/647 ... pack-v413/

+ tutaj masz podobny problem:
http://www.shsforums.net/topic/49865-ca ... l-fixpack/

Wygląda jakby przy pobieraniu pliki nie zachowywały odpowiedniej struktury. Wiem, że to może być męczące ale spróbowałbym pobrać raz jeszcze (jeśli robiłeś to przez gog galaxy, spróbuj manualnie z panelu, jeśli robiłeś to manualnie, spróbuj przez gog galaxy).
Awatar użytkownika
Trias
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 16, 2016 1:39 am

Dzięki wielkie za odpowiedź i pomoc. Udało się.
Najprawdopodobniej pomogło "manualne" pobranie i zainstalowanie gry ze strony GOG. Wcześniej kiedy miałem problem kilka razy pobierałem i instalowałem grę, ale używałem GOG Galaxy. Co prawda znów musiałem się trochę namęczyć z instalacjami modów, ale za którymś razem gra ruszyła poprawnie. Zobaczymy teraz czy wszystko działa podczas gry.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości