Problem z dialogami.

Problem techniczny? Zębatka się zacięła? Napisz, poradzimy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Cmentar2eN36
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 23, 2015 12:10 pm

Witam, może tutaj ktoś pomoże...
Tormenta mam z edycji "Legendy RPG", postanowiłem odświeżyć sobie pamięć i trochę go zmodować.
Jakoż wszystkie poradniki opisują to samo rzucę szybki skrót modów:
-WIDESCREEN
-GHOSTDOG’S-PST-UI
-PST-FIX
-PST-UB

Gra ogólnie działa, lecz jest taki problem, że nie mogę rozpocząć dialogu z Barkisem w gospodzie "Pod Gorejącym Człowiekiem", ani z tą Grabarką z "Proch do prochu".
Mam ikonkę dialogu, lecz gdy kilkam, to Bezimienny podbiega i zatrzymuje się obok.

Ktoś wie, jaka może być tego przyczyna?
Dodam, że w Kostnicy jeden dialog z Dhallem jest po angielsku, lecz to nie jest zbytni problem.
Dalej nie sprawdzałem, gdyż wolę załatwić to od ręki, niż później tracić kilkanaście/dziesiąt godzin gry.
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Cześć,
Nie spotkałem się z podobnym problemem, ale ten angielski dialog nie jest czasem wynikiem instalacji patcha 1.1 na wersję polską? (która ma już ten patch zaimplementowany).

Ew. Twój problem jest poniekąd opisany tutaj (może to ten sam)
http://www.gog.com/forum/planescape_tor ... alk_to_npc

Rozwiązanie polega na reloadzie gry lub wyjściu/wejściu do lokacji. Może to pomoże.
Awatar użytkownika
dunio1
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 14
Rejestracja: sob cze 13, 2015 5:10 pm

Darnath pisze:Cześć,
Nie spotkałem się z podobnym problemem, ale ten angielski dialog nie jest czasem wynikiem instalacji patcha 1.1 na wersję polską? (która ma już ten patch zaimplementowany).
Potwierdzam, że to przez patch jest ang dialog.

Ja używałem wszystkich modów które kolega wymienił, i nie byłoby problemu, więc to pewnie przez grę samą.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości