Anna odłącza się od grupy.

Problem techniczny? Zębatka się zacięła? Napisz, poradzimy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
dunio1
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 14
Rejestracja: sob cze 13, 2015 5:10 pm

Witam wszystkim, postanowiłem sobie znów odpalić tormenta i tym razem z zainstalowanym modem co przywraca usunięte rzeczy, w tym rozmowy. I teraz bardzo często Anna odłącza się od grupy, bo jest nie-sława. Zna ktoś jakiś pomysł, aby przestała się czepiać? ;c

Odłączanie gdy znów chce przyłączyć Anne, to połowiczny pomysł. :(
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Cześć,
Zapewne korzystasz z modyfikacji, która zwiększa ilość rozmów między towarzyszami i tu jest pewien problem. Im dłużej Nie-Sława i Anna będą wspólnie w drużynie i im więcej będzie dochodzić do interakcji między nimi tym większy (skryptowany) stopień niezadowolenia Anny.

Możesz to rozwiązać bodaj na dwa sposoby: jeden polega na okazjonalnym przystawaniu na propozycję Anny (są opcje typu "Jeśli Nie-Sława Ci przeszkadza to odejdzie z drużyny"), tylko one rozwiązują problem tymczasowo (nie musisz wyrzucać Nie-Sławy) lub drugie, alternatywne wyjście, które pojawia się w jednym z dialogów - możesz na pewnym etapie delikatnie na nią naskoczyć (nie pamiętam dokładnie opcji dialogowej, ale coś w deseń: "jeśli nie odpowiada ci towarzystwo możesz wrócić do zbierania zwłok..."); po tej kwestii Anna przestanie marudzić i się uspokoi.
Awatar użytkownika
dunio1
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 14
Rejestracja: sob cze 13, 2015 5:10 pm

Co do 1, to niestety nie klikalem go, a jestem za daleko by do niego wracac, wiec lipa :/

Bylbym natomiast wdzieczny, gdybys sprobowal sobie przypomniec gdzie on wystepuje ten drugi dialog, z naskoczeniem.
Mam nadzieje ze go nie pominalem :v

Dzieki za odp. :)
Awatar użytkownika
dunio1
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 14
Rejestracja: sob cze 13, 2015 5:10 pm

Ech, cofnąłem się do momentu i powiedziałem Annie że nie sława odejdzie, i wciąż się odłącza :(

Już nie wiem, co robić :( Ten dialog żeby wracała do trupów ciągle nie wyskakuje :(

EDIT: Po Raveli już jest ta opcja, dzięki :D
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości