Galeria Sztuki błąd

Problem techniczny? Zębatka się zacięła? Napisz, poradzimy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Jajx
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 12
Rejestracja: pn lut 09, 2015 8:08 pm

Hej mam pewien irytujący błąd, który mi dokucza. Otóż mam zainstalowane wszystkie mody wszystko jak dotąd jest cacy, dopóki nie wchodzę do galerii sztuki i osobliwości nie zdążę przejść tam nawet paru kroków a gra wyrzuca mnie do windows czy jest to spowodowane modami ?
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Cześć,
Na Twoim miejscu spróbowałbym usunąć zawartość folderu "cache" w plikach gry (możesz też wyczyścić folder "temp" z dysku, np. za pomocą CCleanera). Pamiętaj, żeby przed usunięciem zawartości folderu "cache" zachować gdzieś pliki, w innym miejscu na dysku (na wszelki wypadek).

Napisz proszę czy pomoże, jak nie - będziemy jeszcze kombinować.

---
Edycja.

O, mam jeszcze jedno rozwiązanie, tylko to jest bardzo eksperymentalne więc upewnij się, że masz zachowane wszystkie pliki (save'y) w jakimś miejscu.

Jeśli wyczyszczenie cache nie pomoże, zrób coś takiego:
1. Pobierz: http://www.mediafire.com/download/3l53i ... sh_fix.zip
2. Wrzuć plik do folderu z grą;
3. Przy uruchamianiu pobranego pliku pamiętaj by wpisać odpowiednie koordynaty X/Y (takie jak masz przy save-ach

---

Ew. jeżeli obawiasz się takich eksperymentów, tutaj piszą o prostej metodzie, która rozwiązuje problem nagłych wyjść z gry, czyli o reinstalacji gry (z modami).
Awatar użytkownika
Jajx
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 12
Rejestracja: pn lut 09, 2015 8:08 pm

niestety jak dotąd żadne z powyższych pomysłów nie zadziałało chyba będę musiał po prostu galerię olać ale wzbrania się przed tym moja dusza rpegowca- perfekcjonisty ;)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości