Ekran przesuwa się samoistnie w prawo. :(

Problem techniczny? Zębatka się zacięła? Napisz, poradzimy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Dobrytyp
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 16, 2015 10:03 pm

Witam Bardzo serdecznie. to mój pierwszy post na forum.
Mój problem polega na tym, że po zakończeniu rozmowy z mortem w kostnicy, ekran automatycznie ucieka mi w prawo. To znaczy samoistnie się przesuwa aż do oporu, jakbym przesuwał go kursorem myszy, próbowałem zainstalować mody ale problem się nie rozwiązał. Pomóżcie :(
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Czołem!
Piszesz, że "próbowałeś" zainstalować mody. Czy udało ci się poprawnie zainstalować Widescreen i GhostDog? Pytam przy okazji (na jaki etapie jest Twoja instalacja).

Co do problemu, chyba wiem o co ci chodzi. Wynalazłem coś takiego
http://www.zuneboards.com/forums/showthread.php?t=45907

Nie masz przypadkiem uruchomionego w tle programu Zune? (windows phone)
Jeśli owszem, możesz go wyłączyć i spróbować ponownie?
W tym wątku wyżej piszą też o problemie dotyczącym myszek bezprzewodowych. Jak z tym jest u Ciebie?
No i właściwie ostatnie pytanie; próbowałeś może w trakcie gry wyjść do Windowsa i wrócić? Problem pozostaje?

Daj znać, coś wykombinujemy 8]
Awatar użytkownika
Dobrytyp
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 16, 2015 10:03 pm

Przed instalacją modów problem tez występował.
Ale obawiam się że BINGO, niestety możesz mieć rację. Mam myszkę bezprzewodową. :/
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

To się powtarza? Czy w ogóle nie jesteś w stanie sprawdzić bo tak blokuje cię na początku gry?
Spróbuj może wyłączyć myszkę w trakcie dialogu z Mortem (powinieneś mieć jakiś switch na myszce, albo wyjmij baterię). Zakończ rozmowę i włącz myszkę. Może pomoże? Trochę absurdalne rozwiązanie, ale czasami takie działają.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości