Heroes 3 HD

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Co się dzieje ostatnio, to ja nawet nie ;)
Ubisoft odświeża Heroes III. Coś fantastycznego, jeżeli mnie pytacie.

Na początek zwiastun Ubisoftu - speed painting hydry:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qrRr0DMnBc4[/youtube]
Najpopularniejsza odsłona w dziejach serii Heroes® powraca w wersji HD! Piętnaście lat po premierze odkryj na nowo opowieść o królowej Katarzynie, która w obsypanej nagrodami grze znów podejmie misję zjednoczenia swej targanej konfliktami ojczyzny i ponownego podboju królestwa Erathii. Heroes® of Might & Magic® III to strategia turowa, która swą pierwotną premierę miała w lutym 1999 roku.
  1. Nowa grafika HD: przeżyj na nowo przygodę z Heroes® III HD, prawdziwym arcydziełem, które oferuje graczom ulepszoną grafikę oraz kompatybilność z trybem szerokoekranowym.
  2. Sprawdź na czym polega fenomen powszechnie cenionej rozgrywki w Heroes® III, w ramach 7 ekscytujących kampanii (łącznie około 50 map), sprawdź także edytor i lokalny tryb wieloosobowy.
  3. Nowe wieloosobowe lobby online, przygotowane dla użytkowników PC: Kompatybilna ze Steamworks wersja Heroes® III na komputery PC oferuje wieloosobowe lobby online, w którym możecie dzielić się swoimi osiągnięciami w Heroes® III z całą społecznością.
  4. W Heroes® III można grać na tablecie w dowolnym miejscu i czasie: Gra Heroes® III obsługuje teraz tablety z systemami iOS oraz Android i jest wyposażona w intuicyjne sterowanie dotykowe, które pozwoli pasjonatom gry cieszyć się nią dosłownie wszędzie… i o każdej porze.
Obrazek
Obrazek

Tutaj więcej obrazków!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości