Przegląd cRPG 2014

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Skromne podsumowanie gier cRPG, które nas czekają w 2014 roku:
News: http://grimuar.pl/news/crpg-2014

W skrócie: The Banner Saga, Age of Decadence, Underrail, Sui Generis, Might and Magic X, Wasteland 2, Pillars of Eternity (niepewne), Torment: Tides of Numenera (mało prawdopodobne), Wiedźmin 3, Blackguards, Divinity: Original Sin, dodatek do Shadowrun: Dragonfall, dojdzie do tego Dragon Age III, Stick of Truth i parę pozycji action RPG.

Odliczanie już się zaczęło, Banner Saga zdobywa póki co bardzo pozytywne recenzje (premiera była wczoraj).
Będzie ciekawie :)
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

W sumie to post już siedzi miesiąc, ale zawsze warto odpowiedzieć.
Wraz z tą listą uświadomiłem sobie, że w moim przypadku chyba trzeba się pożegnać z grami komputerowymi. W przeciągu ostatnich trzech lat zagrałem w pięć gier (ostatnio dopiero w Bioshocka Infinite - świetna gra swoją drogą, fabularnie chyba moja druga ulubiona po Planescape'ie) i pewnie raczej w te wszystkie wyżej wymienione tytuły nie zagram (w Numenerę na pewno kiedyś, w resztę szczerze wątpię). Wygląda na to, że u niektórych ta magia dobrych RPGów po prostu ulatnia się wraz z wiekiem.
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości