Przy piosence, ladacznicy i szklanicy - Obieżysferskie gadki

Na każdy temat.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
maeliev
Global Moderator
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 15, 2012 12:44 am

Nie marudzę, już piszę:)
Co do Kwiatu, to na razie jesteś jedynym odzewem, Zoltan tu był, ale go znowu mamba wcięła, słowem się nie odezwał. Może ktoś z obecnych na forum się pisze na dołączenie na końcówę? Miałbym nawet fajny pomysł jak tego kogoś wprowadzić... Najwyżej zmodyfikuję zakończenie... Możemy też ewentualnie zakończyć 1 vs.1, MG na gracza. W sumie dość zabawne, że Luthir (wciąż NIE MAM umlaut-czy jak mu tam- w klawiaturze) byłby jedynym, który pociągnął zadanie do końcaXD

EDITT: Ej, co się w ogóle dzieje? Śpicie wszyscy? Przecież zimno i mokro na zewnątrz, przed kompem się wieczory spędza, czemu taka cisza? Gdzie jakieś ogniste dyskusje? DAWAĆ!
We can excuse the fact that you slaughtered two yugoloths before you realized where you were, outsider, but you pronounced the name of our fair city \'Sijil\' not \'Sigil\', and there can be no excuse for that!
- her honor Rastina Tollin of the Guvners
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Ja też nie mam dierezy (umlaut jest w niemieckim) na klawiaturze; co ty myślisz, że ja tę całą ruszczyznę li arabszczyznę mam na klawiaturze? Kopiuję sobie literkę jak potrzeba, a gdy mam napisać coś dłuższego to otwieram tablicę znaków. xd

Co do tego, iż fey'ri jako jedyny przetrwał - cóż, głupi ma szczęście. W ogóle podoba mi się ta postać strasznie, zdałem sobie z tego sprawę.

A w Holandii pogoda nie jest taka zła - przynajmniej jak na tutejsze standardy. Ba, ostatnio coś rzadko pada.
Obrazek
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Mam do Was bardzo poważne pytanie. Gdybyście mieli możliwość zadania jednego pytania, jednemu z głównych designerów Udręki, o co byście zapytali? - czas na odpowiedź jest limitowany :)
Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

'Dlaczego tylko jedno pytanie?'

A tak na poważnie, tyle przemyśleń kłębi mi się w głowie, że aż brak mi słów. Cóż może zmienić naturę człowieka? Jaką treść miał zawierać pamiętnik Nie-Sławy? Co zrozumiał Dak'kon po poznaniu Ósmego Kręgu Zerthimona? Jaką zbrodnię popełniło pierwsze wcielenie Bezimiennego? Co zrobiła drużyna po rozstaniu w Fortecy Żalu? Czy sami twórcy chcieliby obecnie zmienić cokolwiek w grze? Jakie pomysły odrzucono lub zmieniono podczas procesu tworzenia Udręki?

Darnath, powiedz coś więcej na ten temat. ;>
There cannot be two skies.
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Jak zwykle w takich przypadkach nie chciałbym mówić za dużo, zbyt wcześnie - doświadczenie podpowiada, że trzeba do tego podchodzić z dystansem ;)

black_cape - duża część już była, myślałem raczej o bardziej ogólnych wątpliwościach (jak w temacie rozważań o Udręce) związanych z Tormentem i jednocześnie z settingiem jako tako.

O kwestiach drużynowych wspominał Colin McComb (wskazując, że może Chris Avellone kiedyś wpadnie na pomysł rozwinięcie tego wątku);
O pamiętniku mówił już coś Chris Avellone;
O zmianach w grze, w tym gameplayu wspominało czterech członków Black Isle w retrospektywnym wywiadzie Eurogamera;
Jakie pomysły odrzucono lub zmieniono podczas procesu tworzenia Udręki?
Tutaj bliżej... ;)
Awatar użytkownika
maeliev
Global Moderator
Posty: 96
Rejestracja: pn paź 15, 2012 12:44 am

Wesołych świąt, krwawnicy! Najprzedniejszego bełta, stosów miedzi, najgorętszych kurtyzan (płci obojga;D)! Dobrej jazdy i niech Was wzrok Pani omija!
We can excuse the fact that you slaughtered two yugoloths before you realized where you were, outsider, but you pronounced the name of our fair city \'Sijil\' not \'Sigil\', and there can be no excuse for that!
- her honor Rastina Tollin of the Guvners
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Trzech bełtów;
Trzech stosów brzdęku;
I trzech kurtyzan;
Wesołych świąt.
Obrazek
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Dzięki i niech to! Zapomniałem o życzeniach na Grimuarze - zaraz powinienem naprawić błąd!

Tak to jest gdy człowiek myśli o tysiącach różnych rzeczy i nawet nie widzi, że na polu śnieg, a za oknami choinki i Boże Narodzenie ;)

Wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku (wiem, nie jestem oryginalny, ale szczerze Wam tego życzę). Przy okazji, mam nadzieję, że w okolicach 2013 pojawi się super-ekstra niespodzianka od Grimuaru, nad którą już pracujemy z Corpselight.
Awatar użytkownika
Darnath
Administrator
Posty: 493
Rejestracja: czw paź 04, 2012 3:26 pm
Lokalizacja: Sigil
Kontakt:

Krótka zapowiedź! Mamy ekskluzywny wywiad z weteranem settingu Planescape, a zarazem jednym z twórców Planescape: Torment. Co? Myśleliście, że już nic się nie da wycisnąć z Grimuaru? :)

To będzie prezencik na Nowy Rok. Wywiad jest świeży (ma dosłownie paręnaście minut jak to piszę), więc trzeba go odpowiednio przystroić, przetłumaczyć i opublikować. Bądźcie czujni.
Awatar użytkownika
Grosnus
Grzebiący Słowa
Grzebiący Słowa
Posty: 8
Rejestracja: wt gru 25, 2012 6:57 pm

Tego to się na pewno nie spodziewałem :) Trochę się pomyliłem pisząc, że Grimuar przeżywa swój powrót - on już dawno wrócił, nowy wywiad to świetny na to dowód. Jeszcze chwila i trzeba będzie tłumaczyć stronę na angielski ;)
Nie wiem kto będzie w wywiadzie, ale już jestem ciekaw jak udało się to zorganizować :).
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Rany, stworzenie angielskiej wersji strony rzeczywiście byłoby niezłym pomysłem, dodajmy do wszystkiego jeszcze angielskie forum to już w ogóle Planewalker może się schować!
Ogólnie to widzę, że Darnath tutaj pracuje ciężko na respekt na forumowej dzielni, a ja taki zmrożony nic nie robię... Myślę jednak, że z mojej strony też się powinno coś niedługo pokazać.

W ogóle to pisałem to już chyba conajmniej trzy razy, no ale chyba należy przypomnieć.
Darnath, jesteś zajebisty. xd
Obrazek
Awatar użytkownika
black_cape
Redakcja
Posty: 146
Rejestracja: czw paź 25, 2012 9:53 pm
Lokalizacja: Shra'kt'lor

Oby Nowy Rok przybliżył Was do *poznania* siebie, Obieżysferzy! Wszystkiego najlepszego!
There cannot be two skies.
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Przeglądając ostatnio zakazaną stronę, z której wywodzi się *wszystko* w internecie, i której nazwy poza jej progami nie wolno wymawiać trafiłem na pewną ciekawostkę. Ale uwaga: jeśli nie wiesz o której stronie mowa, to nie wchodź, abowiem tabliczka z portalu do Pandemonium głosząca "porzućcie nadzieję wszyscy, którzy tu wchodzicie" odnosi się tak naprawdę do tej strony.

http://i46.tinypic.com/25hjwow.jpg
Obrazek
Awatar użytkownika
Zoltan
Opłakujący Posty
Opłakujący Posty
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 17, 2012 3:10 pm

Rany Julek, Ghoster, na jakie ty strony wchodzisz ;) Ale widać, że pomimo upływu lat Torment jest ciągle żywy.

Tym niemniej uważam, że jest to ostateczne potwierdzenie teorii, jakoby za Anonimowymi, których początki sięgają właśnie wiadomej strony, stoi komórka Anarchistów, którzy znaleźli portal do naszej sfery i postanowiła trochę namieszać. Namierzyli cię, Ghoster, i wysłali ci ten obrazek jako szyfr. Tak więc, synowie i córy chaosu, czas oswobodzić się spod jarzma Porządku! Precz z Illuminati! Precz z NWO! Niechaj zapanuje anarchia!


Wszystkim obieżysferom składam też nieco spóźnione życzenia świąteczne i noworoczne!
Awatar użytkownika
Ghoster
Global Moderator
Posty: 497
Rejestracja: sob paź 13, 2012 8:08 pm

Wieści ze strony, z której pochodzi wszelkie zło ciąg dalszy:
Ktoś chyba stamtąd odwiedza grimuar (i patrzcie na nazwę pliku :D).
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości