Torment: Tides of Numenera

Aktualizacja Torment: Tides of Numenera ‒ Sługa Nurtów

Po długiej ciszy ekipa z Kalifornii wraca z megaaktualizacją Torment: Tides of Numenera.
  • Aktualizacja Torment: Tides of Numenera ‒ Sługa Nurtów

Najnowsza łatka wprowadza brakującego towarzysza, interaktywny kodeks, zwiększenie limitu doświadczenia i mnóstwo pomniejszych usprawnień.

Lista większych zmian uwzględnia:

  • nowego towarzysza: Ooma. Jeśli pamiętajcie jedną z poprzednich aktualizacji, Oom to kulka nieprzewidywalnej mazi, miły zwierzak, porzucony gadżet, a może również niebezpieczna broń? Czymkolwiek jest, potrafi zmieniać swój wygląd. Z kompanem związane jest zadanie „Sługa Nurtów”. Postać Ooma stworzyli Adam Heine i Brian Mitsoda (tego ostatniego możecie pamiętać na przykład z Vampire: The Masquerade ‒ Bloodlines);


  • interaktywny kodeks systematycznie odblokowujący cenne informacje o świecie i bohaterach;
  • nowy element interfejsu przedstawiający nastawienie towarzyszy do Ostatniego Porzuconego;
  • zwiększenie możliwości awansowania postaci (jak pamiętacie, wnikliwy gracz osiągał limit doświadczenia, zanim dotarł do epilogu);
  • liczne usprawnienia interfejsu ekwipunku.

Całą listę mniejszych i większych udogodnień związanych z aktualizacją znajdziecie tutaj.

„Sługa Nurtów” nie jest jedyną nowością, jaką inXile przygotowało dla graczy. W portalu donatorów możecie odebrać darmową cyfrową wersję atlasu „Maps of the Ninth World” zawierającego ponad 30 map.

Aby ją otrzymać, należy zalogować się na swoje konto i przejść do zakładki „Bonus” w sekcji „Rewards”. Znajdziecie tam kod promocyjny, który możecie wykorzystać w sklepie Monte Cook Games. Jeśli przejdziecie przez proces zamówienia i zrealizujecie wspomniany kod, atlas w formacie PDF otrzymacie za darmo.

Szczegółowe informacje o tym, jak wykorzystać kody z platformy donatorów znajdziecie tutaj.

Komentarze

Przepraszamy, tymczasowo wyłączyliśmy komentarze z uwagi na zmianę polityki Disqus (aplikacja implementuje narzucone, agresywne reklamy, których nie można wyłączyć). Szukamy alternatywnego rozwiązania.