Wasze Poradniki

Pamiętaj, że umieszczane tutaj poradniki zostały nadesłane przez czytelników portalu. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za ewentualne błędy bądź nieścisłości.

Jeżeli chcesz przyczynić się do rozbudowy tego działu - zapraszam. Wystarczy wysłać porady na dowolny temat tyczący rozgrywki na redakcja@grimuar.pl. Każdy sprawnie napisany tekst będzie mile widziany i na pewno przysłuży się całemu serwisowi jak również jego użytkownikom.

 

Planescape: Torment - poradnik dla wojownika.

autor: Piotr Langowski

WSTĘP
Budzisz się, wstajesz, jesteś niczym tabula rasa, a raczej jest nią Twa pamięć. Twe ciało pokryte bliznami, umysł zamglony... Bierzesz do ręki skalpel, czujesz pewność z jaką Twa ręka władając nim, zabija pierwszego zombie. Odnalazłeś swą ścieżkę, jesteś wojownikiem...

czytaj dalej...

 

Planescape: Torment - poradnik dla maga (doświadczeni gracze).

autor: Radosław Maj

Przedmowa
Oto przygotowany przeze mnie poradnik dla graczy, którzy zdecydowali się stworzyć z Bezimiennego najpotężniejszego maga w Sferach ;). Poradnik ten jest przeznaczony tylko dla graczy, którzy przeszli już Planescape'a. Ścieżka ta może wydawać się lekko kontrowersyjna i trochę kroi klimat gry. Ale tylko trochę, zobaczycie, że (wbrew pozorom) prowadzenie takiego maga jest bardzo przyjemne.

czytaj dalej...

 

Planescape: Torment - poradnik ogólny

autor: Radosław Maj + porada Michała

Zbiór porad ogólnych, przeznaczonych głównie dla początkujących graczy:

1. Nie atakuj nikogo! Planescape: Torment został tak skonstruowany, że większość spraw można załatwić dobrą gadką. Poza tym, za dobrze prowadzone rozmowy otrzymujesz punkty doświadczenia - dużo więcej, niż za zabicie kogoś. Nie znaczy to, że masz stać spokojnie, gdy biegnie do ciebie grupa zbirów...

czytaj dalej...

Komentarze

Przepraszamy, tymczasowo wyłączyliśmy komentarze z uwagi na zmianę polityki Disqus (aplikacja implementuje narzucone, agresywne reklamy, których nie można wyłączyć). Szukamy alternatywnego rozwiązania.